bo.ottitres.ru

Napustiti problem

Video: Trump je pozvao SAD da napuste probleme Ukrajine Europe

Kako premostiti jaz (Dr. Popov PA)

Želim da vam savjetovati jedinstveni vježbe. Na kraju krajeva, život je često traži od nas da sastavi sve snage koje su skrivene u svakom od nas. Postoji čak i izreka: da se okupe snage. Te snage su zaista beskrajne, ali ne znamo šta se može, kakve mogućnosti imaju. A ponekad je potrebno stresnu situaciju, tako da smo se probudili. Predlažem vam da vježba, koja na prvi pogled može izgledati vrlo jednostavan. Pokušajte da ga izvrši!

vježba

  1. Zatvorite oči i zamislite da stojite na rubu ponora, na rubu bolesti, neriješeni problemi i brige.
  2. S druge strane ponora vas čeka zdravlje, radost, sreća, blagostanje i bezbrižnost. Ali, da bi ih, treba vam neki način premostiti taj jaz i prešli na drugu stranu. I morate proći kroz uski dasku, ne­-rebroshennoy preko bezdana.
  3. I onda počnete da ide, vaganje svaki korak, osećajući rubu ploče, a zatim prekrivena straha. Moramo prevladati strah i krenuti naprijed, jer se zaustaviti na pola puta nemoguće. I vratiti - nemoguće.
  4. Okupio sve: hrabrost, odlučnost ... idem ...
  5. I ja na drugoj strani, a sve bolesti, problemi, brige ostavio iza sebe. I ja sam ponosan na SE­-OS koji postiže taj podvig.

Video: Slutsky: Ne možemo ostaviti pitanje Nagorno-Karabaha potomaka

Želim vam uspjeh!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako postati jednostavan i riješi nepotrebnih misli?Kako postati jednostavan i riješi nepotrebnih misli?
Kako biste postali jači fizički i psihički?Kako biste postali jači fizički i psihički?
Vježba za ruku gubitak težine - uklanjanje masnog tkiva, mišića vozVježba za ruku gubitak težine - uklanjanje masnog tkiva, mišića voz
Šest Healing SoundsŠest Healing Sounds
Psihičko zdravlje: definicija i metode održavanjaPsihičko zdravlje: definicija i metode održavanja
Sreća, zdravlje i dobrobit iskrenu željuSreća, zdravlje i dobrobit iskrenu želju
Feysbilding: vježbe za pravilno držanje.Feysbilding: vježbe za pravilno držanje.
MahovinaMahovina
Vježbe za korekciju kralježniceVježbe za korekciju kralježnice
Disati slobodno. Kao nered u kući pomaže da razumiju sebe.Disati slobodno. Kao nered u kući pomaže da razumiju sebe.
» » Napustiti problem
© 2018 bo.ottitres.ru