bo.ottitres.ru

Japanski šminku. Naučiti kako to učiniti make-up u japanskom stilu

Video: Vrlo efikasan Japanski šminka !!! Kako su Japanci make-up! 2016

Japanski šminku. foto №1Japanski šminku. foto №2Japanski šminku. foto №3Japanski šminku. foto №4Japanski šminku. foto №5

Veoma je važno da je japanska make-up mastilo ne koriste. Umjesto tinte, da se stvori slika istoku, može dovesti do jarko roza nijansa na gornjem kapku, po mogućnosti u sredini i na vanjskom kutu oka.

Japanke, sa stvaranje make-up pomoću klasičnih boja, izbor karmin-crvene, jarko grimizne, grimizna. Također je potrebno da prati oblik usana, ona mora nužno biti u obliku luka. To može biti stvoren, ako konture olovka za usne da bi privukli željenu obrazac, a zatim nanesite nekoliko slojeva u obliku ruža za usne.

Govoreći o usana, nedavno se sastao sa svojom djevojkom u tržnom centru i da joj ne priznaje. Moju pažnju je navukao joj predivna usne. Rekla je da je povećanje usana u Beauty Trend. Stvarno mi se sviđa usne, a ona sama je zadovoljan rezultatom. Čak i preporučeno mi je, ali moj dečko kaže da je to i tako sretna sa svime.

Pa, posljednji korak da biste dovršili japanski make-up je primjena rumenilo na licu. Od davnina, što se može vidjeti na slikama, japanski djevojka se nanosi na obraze rumenilo ružičaste, tako da je završetak slika će biti primjena nježne ružičaste rumenila na obrazima.

Video: Kineski bojati, evo kako da se farba)))) ŠMINKA Kineski verzija No Face Transplant

Na kraju, kao što je obećao, preporučujem video stranici. Pogledajte kako Japanci šminku obogotvori obična devojka.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Pravilno šminke oko očiju - kako izgledaju luksuzno dana i večeriPravilno šminke oko očiju - kako izgledaju luksuzno dana i večeri
Indijski šminka: fotografija, videoIndijski šminka: fotografija, video
Usne Šminka Savjeti, kako da ružUsne Šminka Savjeti, kako da ruž
2013 Šminka za hrabre i odvažne2013 Šminka za hrabre i odvažne
Prirodna šminka - kako se radi šminke gledati nenakrashennoyPrirodna šminka - kako se radi šminke gledati nenakrashennoy
Svadba šminka: trendove i nijanse kada je stvorenSvadba šminka: trendove i nijanse kada je stvoren
Šminka "mačije oči". Primjeri lekcije aplikacijeŠminka "mačije oči". Primjeri lekcije aplikacije
Večernji make-up: grooming i harmonijeVečernji make-up: grooming i harmonije
Pravo šminka usne: tajne uspjehaPravo šminka usne: tajne uspjeha
Contour make-up. make-up lekcije kod kućeContour make-up. make-up lekcije kod kuće
» » Japanski šminku. Naučiti kako to učiniti make-up u japanskom stilu
© 2018 bo.ottitres.ru