bo.ottitres.ru

Torzija polje osobe i njegove korekcije

Koja je polja torziju ljudskih i kako se mogu ispraviti?

Iz fizike stanovišta, većina fizičkog tijela (torzo - statičke tijelo) se sastoji od elementarnih čestica koje imaju svoje rotacije. Uočeno je ranije - rotaciju grube stvar je da postoji izvor sekundarnih torzije polja. I tako sve stvari oko nas, sve žive i nežive sistemi imaju svoje "torziju portret" rotacijom čestica koje su, općenito, i sastavljen. Živi sistemi su složeniji polja na uvijanje od ne-živih sistema. Posebno teško je uređen torziju polje stvara ljudsko tijelo. Torzija polja su inherentne u ćelijama i atome našeg sa vama organizma.

Poznato je da se u nekim istraživačkih laboratorija imaju podatke koji pokazuju da je, osim na elektromagnetsku biofizičkih procese u ćeliji i organizma u cjelini postoje nepoznati dok se to ne tokove informacije koje se odnose na torziju polja. Nakon pojave teorijski okvir bioenergetski ozdravljenja bili zainteresovani medicinski naučnici. Vidjevši rezultate doktora nauka, da su veoma obeshrabreni i zbunjen neki priliv energije (pozitivne) pacijenti su primili loše, bukvalno procvat pred našim očima. Iscelitelja, jer ima model zdravih organa i tkiva ritam, prilagođava aktivnost regulira matrica na tijelu pacijenta, i čini tijelo pacijenta za rad na ozdravljenje.

Black Tibetanski monasi mogli doći u kontakt sa osobom na nivou energije. Oni doslovno čuda: u interakciji pacijenata na daljinu, na primjer, osušeni ludilo. Uz pomoć visoke duhovne prakse molitve i meditacije, oni su bili u mogućnosti da enormno povećati svoju moć i da prilagode biopolja bolesne osobe. Sredinom 70-ih godina ova praksa rada s pacijentima postao je uspješno implementirati Juna Davitashvili. Poznato je da je ona tretira visoki zvaničnici države i njihove porodice, a oni su bili zadovoljni sa rezultatima

Neki ljudi imaju visok prag sluha, drugi mogu vidjeti u gotovo potpunom mraku. Nas, ne uplaši kao vještinu od izuzetnog umjetnika, vješt glazbenik. Zašto smo postali poklon za odbijanje ljudi kojima je dato da koriste takve sveobuhvatan, sve prožima, iako malo proučavao fenomen, kao sila polja torzije? Međutim, na terenu postupak korekcije torziju zahtijeva veliku brigu. Ona ima pravo da izvrši samo pravi iscjelitelj, koji imaju božji blagoslov na misterije visoke energije, ili invaziju ljudske aure može imati ozbiljne karmičke posljedice i za bolesne osobe i za "planinski" -tselitelya. Vremena, a uz to, istorija, sudije su tihi svjedoci i tretmane.

Nedavno sam imao pacijenta koji je pomogao na ovaj način i pomaže ljudima da poboljšaju svoje zdravlje, nažalost, da razgovaram s njom nadugačko o svom iskustvu i koliko efikasno i kakve rezultate daje joj tretmana, nisam pitala. Pa, koliko sam ja shvatio da se vrlo bogati ljudi, a ovi ljudi mogu reći uvijek znaju više i ništa ne troše svoj novac.

A šta mislite o takvim iscjelitelja i da li će, ako su pomogli ste upoznali, ili obrnuto, pišu u komentarima. Lično ja, i mislim da mnogi čitaoci ovog sajta će biti zanimljivo čuti vaše mišljenje.

Zapravo, zašto sam odlučio da napišem ovaj post, jednostavno ove sedmice na NTV vidio sam program o torziju polja, koje je pokazalo kako je jedna žena izlečen od psorijaza. I moram reći mojoj mami, pa je bacio ove tepih (imajte na umu zašto tepiha baciti naučiti gledanjem ovaj prenos ovdje) da moje dijete uvijek imala da se trese, jednostavno sam mrzio =), usisivač, "Bee" je objavio samo zvuk i ništa više. U redu, u ovoj rundi napolje i ne zaboravite da se prijavite za ažuriranja RSS-a.

Video informacije o ljudskom terenu, je također vrlo zanimljiv i informativan, što je također dijelom odnosi na akupunkturu (akupunktura).

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kukuruza. Korisni svojstva i njegova primjenaKukuruza. Korisni svojstva i njegova primjena
Umjesto vježbanje i dijeta za mršavljenje doći biomagnity!Umjesto vježbanje i dijeta za mršavljenje doći biomagnity!
UHF-terapija. Tehniku, indikacije, kontraindikacijeUHF-terapija. Tehniku, indikacije, kontraindikacije
MRI pankreasa, najbolji način postavljanja dijagnozeMRI pankreasa, najbolji način postavljanja dijagnoze
Ljekovita svojstva jantaraLjekovita svojstva jantara
Koliko je kičma MRI danas?Koliko je kičma MRI danas?
Lotus corniculatusLotus corniculatus
Glazba tretmanGlazba tretman
Ono što je knjiga zdravlja monografije Chichagova?Ono što je knjiga zdravlja monografije Chichagova?
Tretman artritisa rukuTretman artritisa ruku
» » Torzija polje osobe i njegove korekcije
© 2018 bo.ottitres.ru