bo.ottitres.ru

Udati za bogataša. 5 najboljih zanimanja

Video: My Beautiful ... Paul Rakov. Broj 15, "Kako se udati za uspješan čovjek"

Udati za bogataša. 5 najboljih zanimanja

Udati za bogataša nije tako lako. Kandidat za muža da postane jedan od stalnih kupaca. Razmotrite 5 "najbolje" zanimanja u kojima se može samo pokušati pokupiti svog muža.

Za početak, potrebno je prikupiti oko njega sve informacije. Zatim pokušajte da razgovaram s njim. Onda mu dati svoje podatke za kontakt, pokazujući mu da ste vrlo lijepo da razgovaraju sa njim, jako lijepa. Pokušajte da mu pokaže svoju takta i ljubaznosti. Promijeniti stil oblačenja. Pokušajte tražiti njegov dolazak devojku svojih snova.

Postoje neke profesije koje je teško naći predstavnicima bogataša:

NURSE - najčešće u slobodnom klinikama rade ljudi nisu osigurani, i u privatnim klinikama, tretirana je uglavnom već oženjeni muškarci.

Video: Najbogatiji mlada na planeti udaje jednostavan čovjek GOLD vjenčanje

konobarica - bogati ljudi su često u skupim restoranima, ali im nije dozvoljeno da se pridruže osoblje bliski kontakt sa klijentom. Menadžeri hodnika iza njega je stalno gledao.

instruktor fitnesa - obično je vitak, mlad, lepe devojke koji će sigurno privući muškarce. Obično ove devojke se vide kao konkurenti, a ne kao predmet udvaranja. A ako je djevojka čak i jači od muškaraca, to će biti odlučeno navryatli za ozbiljnu vezu.

Video: Bride Tycoon (2016.). Novi ruski romantiku, melodrama 2016 novosti

stjuardesa - Ovaj konstantan protok putnika, i korporativne etike zabranjuje svim odnosima tokom rada.

taksista - vozač žena, obično ne vole ljude, jer oni vide u tome nije slabiji pol, i jak čovjek koji je radio tako teško zaraditi za život. stoga da se uda za bogataša Žene vozači su vjerojatno da će uspjeti ... Iako, ako ona zna kako da dovede čovjeka do orgazma, šanse uvelike povećati.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Sviđa mi se muž njegove sestreSviđa mi se muž njegove sestre
Zašto mi je potreban muža?Zašto mi je potreban muža?
Brzo metode mršavljenja. Slimming tajneBrzo metode mršavljenja. Slimming tajne
Kako odabrati svoju profesiju, među stotinama drugihKako odabrati svoju profesiju, među stotinama drugih
Vjenčanje znakovi - istina ili praznovjerjeVjenčanje znakovi - istina ili praznovjerje
Kako postati favorit i jedini?Kako postati favorit i jedini?
Kako odabrati frizuru na računaruKako odabrati frizuru na računaru
Kako biti dobar prema sebi i drugima?Kako biti dobar prema sebi i drugima?
Kako biti sretan žena, i da daju sreću drugima?Kako biti sretan žena, i da daju sreću drugima?
Vjenčanje Toasts: kratko, lijepo i vještoVjenčanje Toasts: kratko, lijepo i vješto
» » Udati za bogataša. 5 najboljih zanimanja
© 2018 bo.ottitres.ru