bo.ottitres.ru

Brzo metode mršavljenja. Slimming tajne

brzo metode mršavljenja. Slimming tajne

Video: medicinski težina metoda gubitka

Ti ne znaš brzo težina metode gubitak ili možete prisiliti sebe da se drže dijetu? Ulog svi znamo da su ambicije i žar su moćni stimulansi! Provodi nutricioniste na studiju Yale University, uključujući 57 ljudi na dijeti, pokazalo je da ljudi koji izgube na težini o sporu, u postizanju tog cilja je postao uspješan pet puta, a ne pokušavaju izgubiti na težini tek tako. Kladite se na nešto vrijedno za vas, ozbiljno povećati svoju motivaciju, što je veoma važno za sve metode mršavljenja.

brzo težina metode gubitak

Ako komad čokoladne torte, jedeš noću, morat ćete platiti iznos od pet stotina rubalja. ili tokom sedmice. obavljati neugodan dužnosti svakodnevnog života, desert izgubiti vlastitu privlačnost za vas. Kada je u pitanju je neke prilično veliki iznos i mogu se obavezuju da će učiniti nešto, vi ćete biti mnogo teže pronaći izgovore kao što su: "Pa, ja ću početi dijetu u ponedjeljak"- ili: "Ja ću početi posjeti teretani c / o sedmica". Morat ćete držati sebe, jer morate, doslovno, da plati skupo za neuspjeh.

Video: dramatičan metode mršavljenja

Igrati bet previše boli - malo ko bi hteo da izgleda slabo i mlitavo. Spor o činjenici da ste u mogućnosti da izgubi određenu količinu ekstra kg će također pomoći da se osjećate više nego dobra. Studije pokazuju da je kockanje sporova, kao i igre stimuliraju iste dijelove mozga čovjeka, te da su neke droge iz broja opijata!

Ulog sa nekim iz porodice da je za određeni vremenski period ste postavili, vi ćete izgubiti težinu - to je vrlo jednostavno. Mnogo je teže naći "grupa za podršku" za uspješan gubitak težine: kolega, prijatelj, možete čak i raspravljati sa svojim mužem i djecom. Možete čak i pokušati da se raspravljam sa njim, obećavajući da nagradi sebe za svaku pobjedu.

Video: metode mršavljenja na raspolaganju

U slučaju gubitka, odlučuju kaznu, na primjer, prenijeti novac na bilo dobrotvorne svrhe, bolnici ili sirotište. Dogovoriti sa svojim prijateljima, koji će im pružiti digitalni sedmične izvještaje o njihovim dostignućima. Moguće organizovati blog u društvenu mrežu na temu "Ušao sam u ugovor s njim"Odlučiti o vrsti "sporazum"Na primjer: obećavaju da će izgubiti na težini, počnu da vježba, i / ili vremena da ode u krevet (što je dobra prevencija viška kilograma!). Ovo je jedan od glavnih metode brzog mršavljenja!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Žvakaće gume za mršavljenje "dijeta milost": tajna vašeg harmoniju!Žvakaće gume za mršavljenje "dijeta milost": tajna vašeg harmoniju!
Medical site Jekaterinburgu. Izabrane listu pet lokacijaMedical site Jekaterinburgu. Izabrane listu pet lokacija
Žvakaće gume za mršavljenje "dijete žvaku": zhuom i raste tanka!Žvakaće gume za mršavljenje "dijete žvaku": zhuom i raste tanka!
DUCANE: dijeta za one koji ne mogu izgubiti težinuDUCANE: dijeta za one koji ne mogu izgubiti težinu
Pea dijetu. Recept za uspješan gubitak težinePea dijetu. Recept za uspješan gubitak težine
Izgubiti na težini u tjednu (trening video programa).Izgubiti na težini u tjednu (trening video programa).
Kako izgubiti na težini nakon Nove godineKako izgubiti na težini nakon Nove godine
Diet Ksenia BorodinaDiet Ksenia Borodina
Čorba zob dijeta poboljšava probavu i jača imunitetČorba zob dijeta poboljšava probavu i jača imunitet
Kako izgubiti težinu nakon poroda? Moje dokazane metodeKako izgubiti težinu nakon poroda? Moje dokazane metode
» » Brzo metode mršavljenja. Slimming tajne
© 2018 bo.ottitres.ru