bo.ottitres.ru

Spell na mjesečnoj

Ljudi ne mogu uvijek objasniti prirodu i svrhu mjesečno, tako blisko povezana njihov izgled sa mračnim silama. I žena u ovom periodu se smatra nalik na njih. Menstruacija pripisuje divno mogućnosti u ljubavi magije. I do danas jedan od najmoćnijih čin smatra mjesečno krvi, posljedice koje se različito vrednuju.

Prednosti i mane ljubavnog zemljište uz pomoć mjesečno

kako Bewitch Man mjesečno

Nakon mnogo godina suživota porodičnog života često pretvara u rutinu, supruga prestaje da bude najpoželjniji za muža, on nije toliko važno njenom mišljenju, još zanimljivije postaje drugačije.

Djeda i bake ponekad su pokušali da ispravi situaciju, koristeći čaroliju mjesečno:

  • Za podnošenje samog muža, vraćajući svoje poštovanje i povjerenje izgovorio riječi: "Krv moje piće, hoćeš li joj dati za uzvrat. Sada nisam tvoja, a ti za mene. ". Krv je pomešan sa pića namijenjen muža. Bolje da to će biti alkohol ili jake organske kave;
  • Povratak na odnos strast može biti dodatak hladno alkoholno piće menstrualne krvi. Onda se zagrijava i dozvoljeno da pijuckati svoj omiljeni. No činjenica da kažem da nije potrebno, dovoljno mentalno da žele vratiti entuzijazam i interes svog muža. Magičnu snagu u ovom slučaju je sadržan u ritualu;
  • Spell na mjesečnom krvi posljedica je bio povratak u obiteljski život pohod muž, napravljena pomoću ne samo nju, već i pramen svoje kose, noktiju, koji nosi vjenčani prsten, kao i 500 ml crnog vina. Sve komponente se miješaju i izgovorio riječi: "(ime supruga), ja prizvati tvoju dušu. Voli me srcem, biti sa mnom zauvijek. " Piće je zadržan u mraku za 40 dana, a za to vrijeme pravopisa uzima maha. Na zrelost znači staviti hranu na stolu kašiku na dnevnoj bazi. Jela bi trebao biti voljen nevjeran muž, pa ih je jeo s guštom. Ovaj čin će mu pomoći da se vrati misli i osjećaje svojoj ženi, da postanu ravnodušni prema razluchnitse;
  • Da bi privukli da se već otišli iz porodice njenog muža mogu koristiti mjesečno pravopisa u krvi sa tri zrna pšenice, heljde ili drugih žitarica. Oni su pomiješana s crvenog vina, dok je govoreći: "Ja ću uzeti tri sjemena, tri kapi krvi zapečati tvoju dušu. A ti postati moja ljubavnica, a ja sam zbog tebe. " Neophodno je ljubav piće za upravljanje da joj muža. To se može učiniti na zabavi ili uz pomoć zajedničkih prijatelja;
  • Sa iste ciljeve, ali bez pomoći drugih ljudi koristi ritual povratka njenog muža. Menstrualne krvi namaže čelo riječima. "Kao krv na mene, a ti u meni" Kao radi noć prije odlaska u krevet u roku od tri dana za redom.

Kako ukloniti prokletstvo mjesečnih krvi

kako ukloniti čin na mjesečnoj

Ponekad se postavlja pitanje kako ukloniti čini na mjesečno, je važnije od bilo čega drugog. Za rezultat čarobni ritual nije uvijek onaj koji je žena očekuje. Ili njena osećanja ohladi i imaju nepotrebne čovjek nastavlja da ih dožive. Privorozhenny može sama želi da riješi strast za ženu, kada ga je daje više boli nego sreće.

Ako je čin vrši samostalno, da eliminiše svoj efekat, možete koristiti 40 dana brzo. Jedna žena u ovom trenutku će morati da:

  • Odbijaju stočne hrane;
  • Probudite se i zaspati s molitvom;
  • Idi do nedjelje crkvene službe.

Postoji još jedan način da se ukloni zavjere. Za ovaj privorozhennomu čovjek će trebati asistent. Zadnje sa svijeća mora ići oko začarane kazaljke na satu 32 puta. Sve ovo vrijeme, onaj sa kojim se uklanja čin, navodi se u molitvu "Oče naš".

Video: Ljubav čarolija na menstrualne krvi i krvi iz prsta

Sigurno je ljubav magija u mjesecu?

Postavlja se pitanje ne miruje. Spell na mjesečnom krvi može imati implikacije ne samo da nije sasvim očekivano, ali i vrlo razočaravajuće:

  • Umjesto ljubavi za ženu muškarac postane impotencije i abnormalni žudnja za alkoholom. U ovom slučaju, fiziološki objašnjenje nije impotencije. Razlozi za njegovu ovisnost o alkoholu čovjeka i njegove voljene i ne znam;
  • Strast ne može biti prikazan na onaj koji želi da šarm voljenu osobu, a na drugu dama;
  • Hlađeni osjećaje ne dolaze na s novom snagom, a zamijenio teške ljubomore i agresije u odnosu na koristi čaroliju žena. Ponekad ljudi potisak je patološki, manifestuje divlje scene objašnjenje odnosa, pa čak i fizičkog zlostavljanja. Ona nije zadovoljan da je "prisushit" i da želi što je prije moguće da se udalji od takve bolne ljubavi;
  • Oba partnera mogu dobiti bolesti koje su ranije imali nikakve naznake. Kod žena, često se odnosi na opseg ginekologije, postoje ženske bolesti, od kojih je jedan neplodnosti. Mogući gubitak interesa u intimnoj strani odnosa u cjelini, ili voljene osobe, što je za tako dugo tražio, posebno. Muškarci koji pate od mentalnih ili imaju problema u seksu, starosti brzo zastarjele i gube želju za životom;
  • Vina za uplitanje u osjećaje drugih ljudi i pokušati da suzbije volju djeca mogu ležati na ženu, koji je proveo ritual ljubavi čini. Oni imaju velikih problema su rođene, često imaju urođene defekte, bolesti urogenitalnih organa, dijagnoza u psihijatriji, sa pijandure. Oni su često nezadovoljni privatnom životu, posebno kćeri.
U velikoj mjeri nuspojave zavjera i ljubavi čini za ljubav sa mjesečnim zabrinutost krvi pokušava da se bori protiv druge žene čovjeka. Ali nasilje nad slobodnom voljom čovjek može dati negativan rezultat.

U drugim slučajevima, efekat se očekuje, ali kratkog daha. A mjesec dana kasnije ritual se mora ponoviti. Ali garancija da će pomoći da njen ljubavnik zauvijek, niko neće. A negativni efekti mogu se javiti u bilo kojem trenutku.

Video: Ljubav čarolija na mjesečnoj

To se može uzeti ozbiljno zemljište na mjesečnom i njegovu djelotvornost ili da se smeje u tome. Možda je ritual će dati ženama povjerenje u suočavanju sa izabranima. I u budućnosti će biti u stanju izgraditi dugoročne odnose sa njima bez crne magije. Važno je da se ne oslanjaju samo na predskazanja.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako sigurno voditi ljubav u prvi dan u mjesecu 2Kako sigurno voditi ljubav u prvi dan u mjesecu 2
Bojim se reći "Volim te" prvoBojim se reći "Volim te" prvo
Kao što je priznato favorit u ljubavi. Savjeti djevojkeKao što je priznato favorit u ljubavi. Savjeti djevojke
Sviđa mi se muž njegove sestreSviđa mi se muž njegove sestre
Malakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishraneMalakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishrane
Zašto mi je potreban muža?Zašto mi je potreban muža?
Udala sam se ne zbog ljubaviUdala sam se ne zbog ljubavi
Na ono što će donijeti vezu sa oženjenim čovekom?Na ono što će donijeti vezu sa oženjenim čovekom?
Kako postati favorit i jedini?Kako postati favorit i jedini?
Kako biti sretan žena, i da daju sreću drugima?Kako biti sretan žena, i da daju sreću drugima?
» » Spell na mjesečnoj
© 2018 bo.ottitres.ru