bo.ottitres.ru

Anoreksija. A užasno stanje uma

Video: I - ne anoreksichka, baš kao i ja lean (full release) | govoriti UKRAJINA

Confessions of Žena s anoreksijom

Sada se sećam sa užasom vremena kada nije mogla ni mozgalica za jelo. Pitam, kako je? Postoji - to je gotovo isto kao i disanje. Većina ne mogu da verujem, ali je to bilo. I mogla bi završiti u najboljem slučaju u bolničkom krevetu. Govorimo o anoreksija, moderan danas bolesti. I ja sam bio u mogućnosti da joj i sami pobijediti. Moja metoda je trivijalan, previše trivijalno čak i za mnoge. Ali to stvarno radio. Sada otvorim oči i radujem svakog jutra. Činjenica da je prednji cijeli dan. Kako bi bilo divno da se odmah i idem na trčanje, a zatim prelijte svoj omiljeni cvijeća, hraniti mačku, da svježe mrkve ... A unaprijed - čitav život. Ali to nije bilo uvijek. Nikad nisam bio zadovoljan svojim izgledom. Sve je počelo u školi, ja užasno iz kompleksa o njegovoj visini. Osjećao sam se kao na jednostavno ogroman! Školski drugovi zadirkivali žirafe, nastavnici su se na zadnjoj seriji. Mrzela sam sebe i da želi da postane nevidljiv.

Video: -17 kg | Kako sam izgubio težinu? | Moje povijest anoreksije | Kako pobijediti bolest?

Nekoliko godina kasnije sam otišao u veliku metropolu, i otišao na fakultet. Upoznao Muškarac, sve je bilo divno. Sve dok jednog dana je iz razreda predložio da idem na casting agencije za modeliranje. Ako se to dogodilo, ja bih se samo nasmejao prije nekoliko godina. Pa neki od mojih modela, žirafe, a tek ... Ali onda odjednom sam bio ljut na sebe i odlučila da dođe ono što može postati još jedan u tome. Uspješan, lijep ... Došli smo do kasting, završio je istraživanje, a zatim je počeo najstrašniji. Došlo je do moje mjerenje parametara. Moja visina je 176cm ne izaziva nikakve probleme. Ali težina ... 60kg! Nikada nisam mislio o sebi kao masti. Do dana. Postavio sam uvjet: ili ja brzo gubi na težini, ili zaboravi na poslovnom modeliranje zauvijek.

I počela sam da izgubite težinu odabirom najlakši način. Parafraza Faina Ranevskaya, počeo sam jesti manje. Mnogo manje. Ustao sam, popila dvije šalice kave i otišla u školu. Za ručak sam pojeo nekoliko listova salate i popila litru vode. Da nadglasa osjećaj gladi, počinje pušiti. Mnogo dima. Rad je morao da odustane, jer snaga nije dovoljno ni za šta. Mama slagao da sam smanjiti, ali ću uskoro naći drugi posao. Mama vjerovao, redovno mi šalje novac, koji sam iznajmio stan i kupio kafu i svježe salate. I šteku cigareta. Vrlo brzo, izgubio sam 11 kg.

Ostvarenje sna, ja sam bio uključen u emisijama, pa čak i potpisao ugovor sa dobro poznati ruski dizajner. Onda je moj težina dostigla kritičnu razinu od 45 kg. osjetio sam se užasno. Sve je počelo s činjenicom da sam odustao od ljubavi. Kome treba djevojka koja gleda u ogledalo, čak i kada jesti? Vječno ljut, razdražljivi, ravnodušne ... Činilo se da sam bio od čovjeka pretvorio u sjeni, čudan ljuske, koja se već bori tračak života. Slabost, letargija, apatija, ravnodušnost ...

1361828267_anorexic

Video: Anoreksija: karakteristike bolesti

Pokušao sam da počne jesti normalno, ali to je bilo nemoguće, povraćala sam beskrajno i morao napustiti ideju. Onda sam počeo u nesvest. Jednom kada se to dogodilo upravo na ulici. Prolaznika pozvao hitnu pomoć i prvo sam otišao u bolnicu. Onda, kako bi to sreća ga, još majka je došla da me vidi. Morao sam da priznam i da se tretiraju. Dijagnozu anoreksije Kucao sam na licu mjesta. Uvijek sam mislio da je sve za ljubitelje bicikala pokazati "America Next Top Model". I sve je bilo tako blizu. I to je stvarno. Moja majka je pokušao da me da jedem, ali čak i omiljena od djetinjstva vinaigrette izazvati mučninu. I tek tada sam shvatio da ne mogu kontrolisati. Moje tijelo stupili u štrajk! Ja više ne pripadao sebe.

Nisam mogao spavati kako treba, da komunicira s ljudima. Kao rezultat toga, mama mi je cijelo ljeto na svoje bake u selu. U početku je bilo teško, jer je morao da u potpunosti promijeniti način na dan. Ustao sam u zoru i otišla rano u krevet. Bez cigarete to je bilo nepodnošljivo, jer je morao da sakrije od svoje bake, tajno puši. Ali tokom vremena, vidio sam da samo ne želim pušiti. Nešto uključen u mojoj glavi, i shvatio sam da još jednom pripadaju sebe. Postepeno nauče da uživaju čak i od fizičkog rada, što je za mene nikada nije dogodilo. TV nije bilo, morao sam da se nešto uradi. Kao da iskopao u krevetima, voda koje, vožnja bicikla, hodanje mnogi pokušavaju disati svjež zrak.

Video: Nestorozhno cast riječ nastavnik može dovesti do anoreksije od 9-godišnja djevojka

Ja sam se bavio u uzgoju cvijeća. I ukus za život. Postepeno je počeo da jede, dobro svježe povrće su u izobilju. Prvo sam pokušao pravi sir i kuhana svoje. Imao sam sreće u ljeto, vratio sam se u normalu. Vratio u grad, potpuno sam promenio način života. Ja sam više ne plašim se da stojim na vagi, jesti pravo i izvoditi u jutarnjim satima. Čak i kupio pretplatu na fitness centar, iako je u prošlosti za mene uobičajene zadužen je bio podvig. Sada znam da je najbolji način za liječenje anoreksije - pomicati um na nešto drugo, da skrene pažnju. Pronađite vaše zanimanje, koji, s jedne strane, to bi bilo zanimljivo za vas, ali s druge strane - bi zahtijevalo fizičke aktivnosti. Rolera, plivanje, ples, jahanje ... Sve to će učiniti. Luda adrenalin ti kada će se to izašao iz obamrlosti i zaboraviti o svojim strahovima. I onda zauvijek poraziti ove bolesti.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Zarada na internetu - da li je stvarno?Zarada na internetu - da li je stvarno?
AnoreksijaAnoreksija
Zhuydemen - my review nakon upotrebeZhuydemen - my review nakon upotrebe
Kako postati pravi i iskreni osoba?Kako postati pravi i iskreni osoba?
Mrkva hamburgere: Diet receptiMrkva hamburgere: Diet recepti
Trendi frizure za dječakeTrendi frizure za dječake
Psihološki greške anorecticsPsihološki greške anorectics
Bob frizura nikada ne izlazi iz mode!Bob frizura nikada ne izlazi iz mode!
Moj dečko želi bebuMoj dečko želi bebu
Uzroci bolova u crijevu na desnoj straniUzroci bolova u crijevu na desnoj strani
» » Anoreksija. A užasno stanje uma
© 2018 bo.ottitres.ru