bo.ottitres.ru

Dobar zatvoreni štavljenje, pravila za sunčanje u solarijumu

Video: Kako brzo dobiti boju u solarijumu?

Dobar zatvoreni štavljenje, pravila za sunčanje u solarijumu

Većina ljudi su spremni da provode sate na plaži otlezhivat strani u uzaludnom pokušaju da biste dobili tan, apsolutno ne razmišlja o posljedicama dugog boravka na suncu, potpuno zaboravljajući o štetnim ultraljubičastim zrakama ljudskog. Čim je u pitanju solarijum sve odmah sjetiti o opasnostima sunčanja i skoro niko ne zna da je solarijum koža Čovjek je kao koristan kao pravi sunce, ali to je manje opasno.

Dakle, ono što je solarij? Solarijum je i sunce, kao što je na nebu, ali jedan prilično značajnu prednost zahvaljujući timer se može dozirati i prolazi kroz filter. Čovjek vrlo lako može da gori u oba slučaja kao dužeg vremena na suncu, i zloupotrebljavajući put u solarij, dugo zabava na suncu negativno utjecati na stanje vaše kože, isto se odnosi i na solarij, zajedno sa čestim prijem solarne kupke također povećava rizik se otarasiti Sunce na više bolesti i raka, pogotovo ako sunčanje u toplesu.

Sve ovo se može izbjeći uz poštovanje pet jednostavnih pravila za sunčanje:

• Prije svega, neposredno prije je potrebno sunčanja oprati sve šminke sa kože.

Video: Mogu li sunčati s mladeži?

• Uklonite sav nakit.

• Nije potrebno provesti dan obilaska solarij kozmetičke tretmane kao čišćenje kak kože, piling, itd U suprotnom će to dovesti do vrlo teška opterećenja na koži.

• Neposredno prije sunčanja, ne bi trebalo ići u saune i kupke - ovi postupci su u potpunosti lišeni kožu svojih prirodnih zaštite, a rezultat ne može biti glatka ten i opekotine.

• Koristite posebne alate za sunčanje u solarijumu, po pravilu, ovi proizvodi su dostupni u istoj kabini. Oni doprinose jačanju opekotina i zaštitu od mogućih štetnih efekata.

Pridržavajući se ovih pravila, možete dobiti lijep ten u solarijumu u kratkom vremenu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Sunce se riješi akniSunce se riješi akni
Kako zadržati preplanuli ten? Dajemo 4 Važne SavjetiKako zadržati preplanuli ten? Dajemo 4 Važne Savjeti
"Ja sam sunce zacrveni lice": šta da radim po sunčanom danu?"Ja sam sunce zacrveni lice": šta da radim po sunčanom danu?
Koliko je efikasna pomoć štavljenje akni i mitesera?Koliko je efikasna pomoć štavljenje akni i mitesera?
Da solarij će vam pomoći da riješi akni, ili obrnuto, boliDa solarij će vam pomoći da riješi akni, ili obrnuto, boli
Alergija na sunce - fotodermatit turistaAlergija na sunce - fotodermatit turista
Posljedice sunce flash na ljudski organizamPosljedice sunce flash na ljudski organizam
Koliko trebate koristiti solarij. stručni savjetKoliko trebate koristiti solarij. stručni savjet
Mogu li sunčati dok mastitisa?Mogu li sunčati dok mastitisa?
Solarij - pomoćnik u borbi protiv akni!Solarij - pomoćnik u borbi protiv akni!
» » Dobar zatvoreni štavljenje, pravila za sunčanje u solarijumu
© 2018 bo.ottitres.ru