bo.ottitres.ru

Nail premaz - tajne s kojom imam uredan manikir

Video: Gel lak: primjenom tehnologija Secrets gel premaz lakom

Nail premaz - tajne s kojom imam uredan manikir

Video: Kako pažljivo slikam nokte. 2 laka primjena tehnike. Manikir kući.

uredan manikir - san svake žene. noktiju premaz mora biti u pravu. Ali, kao što se često dešava - rukuju, i na nokte i zanoktice su formirani pruge. Postoji mnogo načina da se nose sa situacijom. Na primjer, korekcija olovke ili ulja premaz prije lakiranja od laka za nokte.

Ali postoji način da se to mnogo lakše i jednostavnije. To će zahtijevati samo nekoliko minuta slobodnog vremena i želje. I također: salveta, lak za nokte, i bilo koji tanki sintetički četka sa šiljastim vrhom. Ispravljeni na ovaj način samo mogu u potpunosti osušen boje. Poželjno, nakon nanošenja poslednjeg sloja je najmanje sat vremena.

Video: Pitanje / Odgovor: Gel lak premaz, problem nokte / manikuru problema noktiju

Za nokte pokrivaju počinje i uzroka temeljni premaz lakom. Nakon što su svi slojevi laka osuši, pređite na korekciju. Umočite četkicu u odstranjivač laka za nokte i nositi uz zanoktice. do noktiju premaz Morate biti oprezni da ne oštetite manikir. Preše, tako da tekućina ne upije. Onda možete prošetati nekoliko puta na zanoktica, skidanje viška boje. Ako je vaš četka umrljana, možete ga izbrisati na salveti.

Na ovaj način možete lako, brzo i jednostavno ukloniti lak za nokte greška. I što je najvažnije, to vam neće biti potrebno više od 15 minuta. do Kat Poljski uredan Sada možete čak biti potrebno tražiti Brojke na noktima za početnike 20kom. Pomogao si moj savjet? Pisati komentare!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Lak za liječenje noktiju gljivaLak za liječenje noktiju gljiva
Manikir kod kuće sa svojim vlastitim rukamaManikir kod kuće sa svojim vlastitim rukama
Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?
Za njegu noktiju kod kuće. Beauty tajneZa njegu noktiju kod kuće. Beauty tajne
Kako zaustaviti grickanje noktiju. A nekoliko savjetaKako zaustaviti grickanje noktiju. A nekoliko savjeta
Ricinusovo ulje za nokte: mišljenja, primjenaRicinusovo ulje za nokte: mišljenja, primjena
KoilonychiaKoilonychia
Vijesti manikir kod kuće. 5 časovaVijesti manikir kod kuće. 5 časova
Kako je kiselina-voće pedikuraKako je kiselina-voće pedikura
Fungus nokte. Simptomi, liječenjeFungus nokte. Simptomi, liječenje
» » Nail premaz - tajne s kojom imam uredan manikir
© 2018 bo.ottitres.ru