bo.ottitres.ru

Britanskom zastavom na nokat: korak po korak video tutorial +

zastava Velike Britanije

Video: UK zastavu na noktima video tutorial noktiju dizajn manikura kod kuće

Evo ga sada ćemo naučiti da bi privukli. Za to nam je potrebno obojiti u tri boje: plava, bijela i crvena, samo u tom cilju, a mi ćemo nastaviti noktiju premaz. Prvo smo napraviti plavoj pozadini, a zatim iscrtajte crvenim i bijelim prugama. Samo ne zaboravi između aplikacije različite boje sušenje boja!

Ako ste još uvijek početnik Neil-majstor, možete pročitati, kako to učiniti dizajn noktiju. Korak po korak crtanje britanske zastave na nokat možete vidjeti na slici ispod. Usput, klikom na sliku za uvećanje - ne kvare pogled!

Video: Manikir sa britanskom zastavom / britanskom zastavom (Union Jack) nail art tutorial

Engleski zastavu na korak noktiju po korak

Nacrtajte britanskom zastavom na noktima uz pomoć video:

Video: Denim Dizajn na kratkim noktima. Britanskom zastavom na noktima. Manikir sa teksas pozadini.

Sličan lekcija u drugoj verziji:

Video: knit manikir korak po korak | Noktiju dizajn gel za nokte "Džemper sa romb" | Lekcija slika nokti

Najdetaljnije lekciju:

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Brojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomogloBrojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomoglo
Crne pruge na noktimaCrne pruge na noktima
Horoskop grickalicuHoroskop grickalicu
Manikir kod kuće sa svojim vlastitim rukamaManikir kod kuće sa svojim vlastitim rukama
Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?
Za njegu noktiju kod kuće. Beauty tajneZa njegu noktiju kod kuće. Beauty tajne
Kako zaustaviti grickanje noktiju. A nekoliko savjetaKako zaustaviti grickanje noktiju. A nekoliko savjeta
Leptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvoLeptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvo
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + video
Vijesti manikir kod kuće. 5 časovaVijesti manikir kod kuće. 5 časova
» » Britanskom zastavom na nokat: korak po korak video tutorial +
© 2018 bo.ottitres.ru