bo.ottitres.ru

Floresan - my review nakon upotrebe

Video: Zelena sapun Floresan. opoziv

Floresan - my review nakon upotrebe

Video: štavljenje: moje iskustvo s

Čitao, to znači da je pozitivne kritike, osim: oglašavanje vidjeti na raznim web stranicama i odlučio da kupi tzv Floresan. A cijena, da budem iskren činilo mi se vrlo dobro kao sredstvo za mršavljenje. Isto tako, cijena je sada ne sjećam se, ali nije u tome stvar.

Ne previše lijen, otišao u apoteku i da slavimo, odmah presjekao kući, sve probati. Dozvolite mi da počnem s vizualnim senzacijama ... Ovo termo maska ​​bila tako tečna i neprijatne najblaže rečeno, da je moja radost odmah počeo da jenjava postepeno. Ali na pola puta se nije zaustavio, a ja sam se bavio tugu na pola na nju i umotan u foliju.

Sve se radi samo po instrukcijama. Čekao i to je doslovno 5 minuta, postalo je hladno, čak je došao do grčeva, ali ni tada nisam zadržavati na to, jer je sve bilo tako lijepo obojen i reklamiraju. Ja sam bio u mogućnosti da duže od 15 minuta, dobro, možda malo više, a onda sam odmah otrčao do nje da se opere. Bilo je užasno, bio je jednostavno nepodnošljivo hladno.

Ali, kao i sve djevojke koje pate ovaj problem, želja da se otarasi ga mnogo jači. Moje stopa je bila negdje u 1,5 mjeseci, a svaki put kad osjetio užasan osjećaj, ali na kraju jela sam doneo ništa. Ja čak i ne znam kako da opišem moje nezadovoljstvo ovom Floresanom.

Ne toliko mi je žao zbog novca koji sam dao za to, kao što su ljudi natrpati Floresan na bilo koji način da se masa i prisiljava mnoge da se rugaju se bez rezultata. Ne bih to preporučio nikome!

Mišljenje Kornienko Irina iz Norilsk pomoću ovog obrasca.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Povijest Natalia o čudo-mash prevazilaženju akniPovijest Natalia o čudo-mash prevazilaženju akni
Krvarenje, bolKrvarenje, bol
Moji spasitelj: Kineski zakrpe za mršavljenje slim patch - Upute, recenzijeMoji spasitelj: Kineski zakrpe za mršavljenje slim patch - Upute, recenzije
Zhuydemen - my review nakon upotrebeZhuydemen - my review nakon upotrebe
Drops baktefort (bactefort) paraziti: pregled, iako razvod?Drops baktefort (bactefort) paraziti: pregled, iako razvod?
Lindaksa - my review nakon upotrebeLindaksa - my review nakon upotrebe
Reduxine - my review nakon upotrebeReduxine - my review nakon upotrebe
Anoreksija. A užasno stanje umaAnoreksija. A užasno stanje uma
Tan kod kućeTan kod kuće
Meridia - my review nakon upotrebeMeridia - my review nakon upotrebe
» » Floresan - my review nakon upotrebe
© 2018 bo.ottitres.ru