bo.ottitres.ru

Povijest Natalia o čudo-mash prevazilaženju akni

Chatterbox aknisve što smo imali izuzetno nepovoljne dobi, a svi znamo da je problem u ovom dobu nisu samo emocionalne. Akne - to je glavni problem svih tinejdžera. U to vrijeme, i imam taj problem stranke nije prošao

Ja sam cijelu stvar počela klase u 7., samo kada su sve djevojke počinju da se navikne na svoj poseban izgled, za njom, obojen, itd I ja sam u tim godinama tek počinju da uče ono što kozmetike, kako ga koristiti za ono što je, a onda na tebe - akni! To je bila strašna tragedija za mene, pogotovo s obzirom na činjenicu da nijedna od djevojaka u našem razredu nije bilo još takvih problema. Znajući da njegova, pritisnuo sam bubuljica, ja skaču na čelu, u na obrazima, u na nosu, na taj način pokušavaju da ih se otarasi. Ali, na moje zaprepašćenje, to nije pomoglo na bilo koji način, već naprotiv: akne postaje sve više i više! Ne znajući kako se nositi s njima, pokušao sam da to sakrije uz pomoć fondacije i praha. Naravno, u tim godinama, još uvijek ne znam kako se koristi ni jedno ni drugo, tako da je izgledao veoma apsurdno i da malo bolje da se ne pretvaram moje lice. Također, kasnije, primijetio sam da je od moje pozicije takvih mjera je postalo još gore. Bio sam na rubu očaja, i počeo tražiti i pokušati na različite načine za liječenje akni.

Prva stvar koju sam naučio u ovom poslu, to je pranje sapun kao sapun, navodno, suši kožu i sprečava prljavo. Međutim, ova metoda liječenja nije prišao: koža postaje suha, da se stalno izvući, osjećao sam neke nelagodu, pa čak i svrab i bubuljice nisu nestali iz njegove površine. Onda sam odlučio da se okrene mekši i popularnim medijima - na posebnu kozmetiku. Probala sam mnogo vrsta krema, piling, gelovi za pranje i tako dalje, ali na moju veliku žalost, ništa me stvarno pomogao. Efekat je, naravno, bio je već vrlo kratko, i prestane da koristi takvim sredstvima, ja sam ponovo prekriven novi dio akni. Bilo je čak i slučaj kada se koristi neku kremu, ja preeksponirati ga u lice, a to je alergijsku reakciju: celom telu sam skočio pustule, i svrbelo užasno bolestan i ozdravio je tek u bolnici. Nakon ovog incidenta, odlučio sam za sebe da je moderna kozmetička sredstva za borbu protiv akni, neću koristiti.

Dakle, bez obzira na sve svoje snage, problem akni i dalje ostaje otvoreno, pa sam morao da ga nekako riješiti. Ovaj put odlučili da traže pomoć od svoje majke, tako da ona radi upravo ništa loše savjete. I, zaista, ono što sam savjetovao je moja majka - bila najbolja na svijetu znači u borbi protiv akni za mene. Budući da radi na farmaceutske skladište, ona me je doveo na rad tzv "kaša"Što je pripremljen sebe. Ova mješavina izgleda vrlo čudno, žuta kao boja urina sa nekim sedimenta na dnu, a miris je takva da čak suzne oči! Kako se ispostavilo, to je mješavina alkohola, levomitsetina i sumpor (isti mulj). Koristite mješavinu - ugodan, naravno, malo, ali sam pomogao da se "hura!" Samo nakon tjedan dana korištenja, gotovo sve akne je nestao iz mog lica, s kožom ne ugovara kao sapun, i nije bilo nelagode. I većina veliki plus u ovom "mash" je da je efekt je jako dugo, odnosno, popolzovavshis sedmice, bukvalno sam zaboravio o tome šta akni je više za naredna dva mjeseca!

Nakon toga bilo je, naravno, kožnih problema, ali brzo sam se nosila s njima, a kasnije, za dugo vremena da ih zaboravim. Dakle, u ovom trenutku to je "govornika" je za mene najbolji način da se nosi sa aknama.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Zašto bodybuilding izaziva akne?Zašto bodybuilding izaziva akne?
Skočio bubuljica na nosu - ne žuri da plače plave ubistvo!Skočio bubuljica na nosu - ne žuri da plače plave ubistvo!
Folk pravni lijekovi za akne na licu: Recepti maske i parne kupeljiFolk pravni lijekovi za akne na licu: Recepti maske i parne kupelji
Koža - ogledalo vaše dijeteKoža - ogledalo vaše dijete
Zašto prije menstruacije bubuljice na licu?Zašto prije menstruacije bubuljice na licu?
Aplikativnog rješenja za akne levometsitinaAplikativnog rješenja za akne levometsitina
Teenage akne - kako izliječiti akne vulgaris?Teenage akne - kako izliječiti akne vulgaris?
Tretman akni i akni na licu kod kućeTretman akni i akni na licu kod kuće
Terapeut će vam pomoći da riješi akniTerapeut će vam pomoći da riješi akni
Dalatsin gel - moćno oružje u borbi protiv akniDalatsin gel - moćno oružje u borbi protiv akni
» » Povijest Natalia o čudo-mash prevazilaženju akni
© 2018 bo.ottitres.ru