bo.ottitres.ru

Brojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomoglo

Video: Nail Design: Bright obrazac gel lak koristeći "DOTS"

Brojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomoglo

Želim vas podsjetiti da već imamo online video tutoriali na crtežima na noktima. Na primjer, Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + video

I sad, pogledajte pet video lekcije o crtežima na noktima, koji sam izabrao iz raznih stvari.

prva lekcija To vas uči kako nacrtati panda. Iako nije na ruskom, ali to je lako shvatiti, vidi sve:

Druga lekcijaJedna od pet video o Novine manikuru kod kuće. Bacite pogled:

KSAT smo nedavno je objavio članak o cvijeće na noktima od 30 fotografija i crteže na noktima za početnike. ali on treća lekcija - cvjetnim uzorcima na noktima:

Video: Brojke na noktima za početnike.

Također smo objaviti lekciju o cvijeće na noktima bijele tratinčice na svijetloj podlozi, a sada nudimo da vidimo četvrta lekcija o crtežima na noktima - video u kojem obojiti bijelom Daisy na crnoj pozadini:

Video: Manicure "sjaj"! Mirror noktiju gel lak + krom pigment. Trendi dizajn noktiju :)

Peta lekcija - manikura kod kuće sa magnet:

Ovi crteži na noktima video tutorijale mi je mnogo pomogao, i nadam se da ih ima previše.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako tretirati gljivica na nokte na nogama?Kako tretirati gljivica na nokte na nogama?
Crne pruge na noktimaCrne pruge na noktima
Manikir kod kuće sa svojim vlastitim rukamaManikir kod kuće sa svojim vlastitim rukama
Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?
Mast gljivice nokti na nogamaMast gljivice nokti na nogama
Leptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvoLeptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvo
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + video
OnycholysisOnycholysis
Vijesti manikir kod kuće. 5 časovaVijesti manikir kod kuće. 5 časova
Kako nacrtati konja olovke: 20 časova fazneKako nacrtati konja olovke: 20 časova fazne
» » Brojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomoglo
© 2018 bo.ottitres.ru