bo.ottitres.ru

Leptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvo

Video: Manicure korak po korak na Client / Red gel coat lak

Zdravo, djevojke! Danas smo s vama će naučiti kako nacrtati leptira na nokte. Našao sam slike na noktima leptira iz cijelog interneta i najbolji primjerci predstavljam ovdje. Tu je i video o slikarstvu leptiri na noktima instrukcije, fotografije ovih videa su također predstavljena u slučaju da niste u mogućnosti da vidite video. Iako mislim da je vredi pogledati, dostojan lekcije.

Video: Nail Design CASTING 3. Video Tutorials noktiju dizajn. Brojke na noktima. Dizajn video.

Prva na rasporedu: leptir, leti u cvijeće. Usput, nedavno smo naslikao cvijeće na noktima: Prva lekcija o bijele kamilice, Druga pouka, treća lekcija i jednostavno cvijeće na noktima (30 slike). Evo dva okvira za prvi video:

Leptiri na noktima. foto №4

Video: Gentle Gel polish dizajn "purple Ametist" | Korak po korak video tutorial | Nail Design Oksana Malyarenko

Četvrta Butterfly:Leptiri na noktima. foto №5

Lekcija crtanja četvrtog leptir na noktima:

Video: Design nokte! Casting i Mark leptir!

Peti leptir na nokat s video tutoriali:Leptiri na noktima. foto №6

Nakon pregleda podataka video uputstva dizajn noktiju, ćete pasti na vrstu pitanja "kako nacrtati leptira na noktima"! Samo gledati video, sve je jasno.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Brojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomogloBrojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomoglo
Kako tretirati gljivica na nokte na nogama?Kako tretirati gljivica na nokte na nogama?
Crne pruge na noktimaCrne pruge na noktima
Manikir kod kuće sa svojim vlastitim rukamaManikir kod kuće sa svojim vlastitim rukama
Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?
Kako nacrtati olovkom psa? Ukinuto lekcija sa objašnjenjimaKako nacrtati olovkom psa? Ukinuto lekcija sa objašnjenjima
Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + videoCvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + video
OnycholysisOnycholysis
Vijesti manikir kod kuće. 5 časovaVijesti manikir kod kuće. 5 časova
Kako nacrtati konja olovke: 20 časova fazneKako nacrtati konja olovke: 20 časova fazne
» » Leptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvo
© 2018 bo.ottitres.ru