bo.ottitres.ru

Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + video

Video: Gel lakovi ROSI.Snyatie gel lak. Noktiju dizajn gel lak za početnike.

Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №1za lekciju "Cvijeće na noktima: bijela kamilica" moramo tačku četkom i kratki zeleni četkom koja se koristi za obavljanje složene obrasce.Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №3Uzmemo bod četkom, koristite bijeloj boji. Izrada raspored budućih tratinčice i početi farbanje laticama. Latice nacrtati blijedo lila boje.Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №5Uzmite bijelom bojom, odaberite tratinčica latice. Izrađen prvi Daisy.Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №7Uzmite žute boje i tratinčice boje centrima.Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №9Mix malo žute i zelene boje i ostavlja tratinčice.Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №11Mi konsolidacije naše boje na noktima premaz Super ShineyCvijeće na noktima: bijela tratinčica. korak №12Mi smo postigli efekt mokre boje. Vrlo jednostavno, gotovi ste. Uživajte u cvijeće na noktima!

Video: Nail Design: 3D volumetrijski modeliranje boja gel

lekcija "Cvijeće na noktima: bijela kamilica" snimljene na video. Možete ga gledati sada. Trajanje 03:45 Video

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Brojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomogloBrojke na noktima video. 5 lekcije koje mi je pomoglo
Daisy livadaDaisy livada
Crne pruge na noktimaCrne pruge na noktima
Manikir kod kuće sa svojim vlastitim rukamaManikir kod kuće sa svojim vlastitim rukama
Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?Komplement vjenčanje bijele francusko-maninkyur?
KamilicaKamilica
Leptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvoLeptiri na noktima. 5 lekcije sa video uputstvo
Kako napraviti pozivnice za vjenčanje u plavim bojama: Savjeti stručnjakaKako napraviti pozivnice za vjenčanje u plavim bojama: Savjeti stručnjaka
Prirodne boje za kosuPrirodne boje za kosu
Vijesti manikir kod kuće. 5 časovaVijesti manikir kod kuće. 5 časova
» » Cvijeće na noktima: bijela tratinčica. Lekciju od 12 fotografije + video
© 2018 bo.ottitres.ru