bo.ottitres.ru

Prekrasna natpis na majicama. 12 original majice

Često vidjeti na ulici prekrasan natpisi na majicama? I - vrlo često, i da budem iskren sam ljubomoran da nemam te majice! Tako su original! Ako sam imao nekoliko stotina rubalja - Ja bih ići u dućan odmah i da su kupili tako lepe majice sa natpisima. Upoznao sam mnogo različitih prekrasne natpisi na majicama, a neki, sjećam se dugo vremena! Ovdje su top tri:

Prekrasna natpis na majicama. 12 original majiceZar to nije prekrasan natpis na majicama? Samo sam ih volim!

Na prvom T-shirt natpis: "malo Vredina" - ova fraza ima skrivenu smysel. Jako lijepo uokviren natpis! Muškarci su vjerojatno misleći nešto je krenulo :)

U drugom košulja natpis: "Ko su ponosni? Ponosan sam što? No, mi smo jednostavno žene QUEEN" - izraz na etiketi je prilično poznat, i sa twist.

U trećem košulja natpis: "Cook ukusna, kažem malo glava ne boli" Ova majica je u pravu za djevojčice. Uz ovu košulju svi momci će obratiti pažnju na onaj koji nosi ovu majicu! A možda i ne samo obratiti pažnju, ali i dalje se uklapaju i zatražio sobu telefonchik ...

Sam vidio i prekrasne natpisi na majicama u crno:

Prekrasna natpis na majicama. 12 original majiceChetvartaya košulja To će biti korisno za sve plavuše! Njen alibi je uvijek s vama! Niko kopaju!

peti dres pogodan lenjivaca! Oni koji su previše lijeni da odgovori na jednostavno pitanje: "Kako si?" - "Kao i obično - sve jagoda" - lijepa etiketa sa jagodama divnu sliku. Preporučujem!

Šest T-shirt zabava za djevojčice koji ne uzimaju djelo na činjenicu da su momci govore o njihovoj sposobnosti da vozi auto.

Video: Kako napraviti originalni T-shirt? kažu stručnjaci

Sledeći izbor lijepih natpisa na majice posebno za studente:

Prekrasna natpis na majicama. 12 original majiceSedam T-shirt za optimisti koji žele da polože ispit sa letećim bojama!

osmi košulja s portret serije Kuzi "Univer" i sa lijepim natpisom "shnyaga shnyazhnaya" - slavni kaže Kuzi

deveti košulja ponovo za optimisti, koji se nadaju da će sreću, a ne znanje :)

Video: DIY: Natpis na majici sa svoje ruke! FLAWLESS #YONCE

Konačni izbor lijepih natpisa na majice bijele boje ljubavi Kategorija:

Prekrasna natpis na majicama. 12 original majicedeseti košulja vrlo smiješno! Savjetujem djevojke nose svaki dan! Tako da vaš MCH neće pasti u nesvijest, ako kažete da je napisano na košulji ...

Video: Funny natpisi na majice i majice da sami

Jedanaest T-shirt sa natpisom "Ja sam u potrazi za seksom, ljubav ne da ponudi" U ovom T-shirt je grijeh ne da hoda na tržištu :)

dvanaesti košulja sa formulom ljubavi. Ispostavilo se da je to kako to izgleda! nikad ne bi dagadalas da piju u šestom stepenu će odlučiti sve!

I u zaključku, u mjeri u kojoj prekrasan natpisi na majicama nisi upoznao, košulju će uvijek biti bolji od drugih!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Medical site Jekaterinburgu. Izabrane listu pet lokacijaMedical site Jekaterinburgu. Izabrane listu pet lokacija
Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..Fruitarianism (fruktoedenie, plodoedenie) ..
Toksemijom tokom druge trudnoće - Je li promijeniti moguće?Toksemijom tokom druge trudnoće - Je li promijeniti moguće?
Meditacija "neba i zemlje"Meditacija "neba i zemlje"
Brzo metode mršavljenja. Slimming tajneBrzo metode mršavljenja. Slimming tajne
Zašto upale mišića? I šta da radim?Zašto upale mišića? I šta da radim?
Zdanovskiy VM - prevarant i vucibatinaZdanovskiy VM - prevarant i vucibatina
Uzroci i liječenje prehlade bubregaUzroci i liječenje prehlade bubrega
Frizure, modni ove sezoneFrizure, modni ove sezone
Aromadieta protiv gojaznostiAromadieta protiv gojaznosti
» » Prekrasna natpis na majicama. 12 original majice
© 2018 bo.ottitres.ru