bo.ottitres.ru

Meditacija "neba i zemlje"

meditacija "Neba i zemlje" u verziji ovdje predstavljena je veoma razlikuje od mnogih drugih meditacije. Ja bih to nazvao "interaktivni meditacija". Tokom ove meditacije, ne samo predstavljaju nešto, ali za obavljanje određene radnje, a onda ... dobiti gotovo trenutan i vrlo stvaran odgovor svemira. Ne mogu zamisliti odgovor, naime, ti to! Ovo je prilično neobično iskustvo, koje, međutim, dostupan svima.

Možete naći na druge opcije internet ovom divnom meditacije. U nekim embodiments, kao što je spomenuto "Neba i zemlje", U realnom svijetu iskustvo je zamijenjen reprezentacije, vizualizacija ... je sasvim drugačija.

Suština meditacije "Neba i zemlje"Kao što samo ime govori, da se usklade energije Neba i Zemlje. Zemlja je ženstvena, i nebo - muškarci. Na fizičkom planu, ova meditacija dovodi do poboljšanja u nivo hormona i pomaže da se pomladiti tijelo. Na meditacija emocionalnom nivou "Neba i zemlje" Smiruje, poboljšava raspoloženje.

Osim toga, kao što sam rekao, meditacija "Neba i zemlje" u ovoj izvedbi, pruža mogućnost da doživite jedinstven, pa čak i mističnog iskustva. Da biste to učinili, samo morate slušati za meditaciju, nakon moj glas. Kad sam vas čekati na odgovor zemlje i neba - samo čekati. Ćete dobiti odgovor u roku od nekoliko sekundi ili minuta. I vjerujte mi, to će biti neobičan i prilično stvaran.

Često prvi put Zemljine odgovor se može osjetiti slabiji nego Heaven odgovor. Ili obrnuto. To je normalno i govori da vaša veza sa zemljom (ako je osjetio zemlja slabiji odgovor) ili s neba (ako se osjećate slabiji odgovor Neba) je slomljena, oslabljen. Zdravlje i dobrobit, moramo komunicirati sa oba ženski princip (sa energijom Zemlje), i sa muškom (sa energijom Neba, Cosmos). Svaki put kad ponovite ovo meditaciju, vaša veza na Zemlju i nebo će postati jači i Zemlju i Nebo odgovor postaje još izraženija.

Snimio sam meditaciju "Neba i zemlje" na zahtjev učesnika kursa mog mreži "povratak mladih". Nadam se da će biti od koristi kao posjetioci na ovom sajtu.

meditacija "Neba i zemlje". Inna Dubson.

Ova prekrasna meditacija da sam prvi put čuo od Carly Toam. Možda više nemate opciju poput meditacije "Neba i zemlje" u njen nastup.

meditacija "Neba i zemlje". Carly Toam.

Autor teksta: Inna Dubson


Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Wen na ruci kvari izgledWen na ruci kvari izgled
Medical site Jekaterinburgu. Izabrane listu pet lokacijaMedical site Jekaterinburgu. Izabrane listu pet lokacija
Zašto upale mišića? I šta da radim?Zašto upale mišića? I šta da radim?
ABC zdravlje - to nije tako teškoABC zdravlje - to nije tako teško
Zdanovskiy VM - prevarant i vucibatinaZdanovskiy VM - prevarant i vucibatina
Dijeta Harley Pasternak. recenzije mršavljenjeDijeta Harley Pasternak. recenzije mršavljenje
Vode i zakon zemljišta: piti čistu voduVode i zakon zemljišta: piti čistu vodu
Uzroci i liječenje prehlade bubregaUzroci i liječenje prehlade bubrega
Aromadieta protiv gojaznostiAromadieta protiv gojaznosti
Protasov dijetu izgubili na težini recenzijeProtasov dijetu izgubili na težini recenzije
» » Meditacija "neba i zemlje"
© 2018 bo.ottitres.ru