bo.ottitres.ru

A tečnost dijeta za mršavljenje. Izgubiti na težini u pet dana

Video: Pijenje DIJETA | -6 kg za 7 dana

Slabost, depresija i loše raspoloženje, a dijete je često uzrokovane dehidracije. Jedan efikasan način za borbu protiv pretilosti je tečno dijeta za mršavljenje, koja vam omogućava da se održi ravnoteža vode u tijelu. Velika količina vode sadržane u proizvodu pomaže da se poboljša probavu i zadovoljiti glad.

Video: Kako da izgubite težinu? Staroengleski dijeta (minus 10 kg za 5 dana)

17Piti tečnu hranu efikasnije apsorbuje nego pijan čašu vode između obroka ili na prazan tehnikama želudac. Glavna prednost je sigurnost ishrane - dijeta je varirao, štaviše, ne treba računati na broj unesenih kalorija dnevno.

Izborniku mogu uključivati ​​nutrijenata visok sadržaj vlage, npr, mliječne proizvode, tečna kaša, povrće i voće. Konačni rezultat gubitka težine na pridržavanje mogu varirati sa tri na pet kilograma.

A tečnost dijeta za mršavljenje. Izgubiti na težini u pet dana

Modu, obično poštuje za pet dana, grub meni i recepte tečnost dijeta za mršavljenje čine za ovaj princip.

prvi dan18

Na doručku prvi dan jesti tečnost kašu. Da bi se pripremila pour zobenih pahuljica sa vodom dva puta potrebnu količinu, a nakon žitarice bujanja voda ne prazni. U jutarnjim satima, morate jesti dva svežeg krastavca i šolju zelenog čaja. U vrijeme ručka radije povrća ili juha od gljiva i čaša nemasnog jogurta. Večera se sastoji od kukuruza žitarica uz čašu mlijeka ili voćnog soka.

Drugi dan

Drugog dana ujutro, jesti niskokalorični jogurt ili svježi sir sa čaj od kamilice. Za ručak kuhana heljda juha, a navečer jesti, tri paradajz i sličan broj krastavaca.

19Treći dan

Treći dan dijeta je potrebno da se počne sa žitaricama i nemasnog mlijeka ili jogurta. Vrijeme ručka jesti juhu ili juha od gljiva. Za večeru, popiti čašu kefira.

Video: Super dijeta za mršavljenje mi se izgubila sam 5 kg za 5 dana

Četvrti dan

Četvrtog dana, jesti doručak tri zelene jabuke i popijete čašu ceđenih naranče ili sok od grejpfruta. Ručak, možete supe od povrća ili malo masti supu. Za večeru pripremio tečnost zobene pahuljice i zeleni čaj piće s medom.

Peti dan

Doručak peti dan tečnost ishrana treba da se sastoji od teglu pije jogurt sa aditivima. Za ručak, jesti tri paradajz i piti dve čaše mrkve, bundeve ili bilo koji drugi sok od povrća.20

Video: Kako sam izgubila 5 kg u dva dana. Moju istoriju. Takmičenje završio

Od tekućine dijeta za mršavljenje treba da bude pažljivo, postupno dodavanje novih proizvoda u ishrani. Na prvi dan nakon što je dijeta jesti samo kuhano povrće, drugi dan je bio dodan u povrće kašu i kruh, a na treći dan u ishrani može da obuhvati sve ostale proizvode.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta dijeta za trudnice i mlade majkeDijeta dijeta za trudnice i mlade majke
Sok dijeta za mršavljenje. dijeta ZnačajkeSok dijeta za mršavljenje. dijeta Značajke
Ananas dijetaAnanas dijeta
Malakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishraneMalakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishrane
Split obroci za mršavljenje - efikasan način da se provjeri snagu volje!Split obroci za mršavljenje - efikasan način da se provjeri snagu volje!
Mršavljenje recepti za lenje. Izgubiti težinu brzo!Mršavljenje recepti za lenje. Izgubiti težinu brzo!
Čorba zob dijeta poboljšava probavu i jača imunitetČorba zob dijeta poboljšava probavu i jača imunitet
Protasov dijetu izgubili na težini recenzijeProtasov dijetu izgubili na težini recenzije
Heljda dijeta - istine i fikcijeHeljda dijeta - istine i fikcije
Da li je moguće izgubiti na težini ako se pije puno vode?Da li je moguće izgubiti na težini ako se pije puno vode?
» » A tečnost dijeta za mršavljenje. Izgubiti na težini u pet dana
© 2018 bo.ottitres.ru