bo.ottitres.ru

Jabuka dijeta

Video: Apple dijeta. Na minus 10 kg tjedno. Meni jabuka dijeta za 3 dana

Video: Apple dijeta. Nutricionista testova na sebe jabuka dijeta

"Jedna jabuka prije svakog obroka "- moto nježan jabuka dijeta Ispada da možete izgubiti težinu, samo jede jedan svježe jabuke prije svakog obroka. ovo jabuka dijeta - idealno za postepeno odlaganje viška kilograma. Prednost takvog jabuka dijeta za izgubiti težinu je da oni ne treba da se pridržavate svih specifična pravila pri odabiru proizvoda. Smanjuje količinu unesenih kalorija je isključivo zbog smanjenja veličine u glavnom dijelu jeli unosa hrane. U principu, ova jabuka dijeta na sve, a ne dijeta u klasičnom smislu te riječi. Dakle, u ovom slučaju možemo govoriti o gubljenju težine bez dijete. Zašto se to radi "dijeta", to jest nije dijeta? Prvo, jabuka - izvor vlakana, koja stimulira probavu. Drugo, Apple je u određenoj mjeri smanjuje osjećaj gladi, tako da je osnovne tehnike zasićenja hrane dolazi puno brže. Vjerovatnoća da će ne žele ni pogledati na jabuke, možete praktično eliminiše izborom jabuke različitih sorti, boja i okusa u jednom danu. Ako se to dogodilo, i željeni rezultat nije postignut, to je moguće za kratko vrijeme za promjenu taktike i koristiti, na primjer, narančasta dijeta.

"Fast" jabuka dijeta: minus 3 kg u 3 dana

Ako je potrebno resetiranje u kratkom vremenu, npr, 10 kg, moguće je izabrati još radikalniji varijanta jabuka dijeta rezultati Nije trebalo dugo čekati. Možete koristiti jabuka dijeta za 3 dana. Sa ovim utjelovljenje, jabučna dijeta trebali jesti jabuke 1,5 kg dnevno, ravnomjerno distribuira broj 6 obroka. Volume pijan tečnosti (vode ili zelenog čaja) treba da bude najmanje 1,5 litara dnevno. Prema različitim komentare žena pokušala zamisliti takvu opciju jabuka dijeta, smanjenje težine do 3 kg u 3 dana. Ali ne koriste ovu dijetu za više od tri uzastopna dana, bolje je da napravite pauzu. Dakle, možemo reći da je jabuka dijeta je pogodna za oba one koji su zainteresirani u brzim impresivne rezultate, a oni koji su spremni da budu strpljivi. Da ne spominjemo, međutim, da je potrebno izbor jedne ili druge varijante ishrane odvagnuti "za" i "protiv", i kad god je to moguće i obratite se lekaru. Na kraju krajeva, u prisustvu određenih bolesti, kao što su ulcerozni kolitis, dijetu treba odabrati čisto pojedinca.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kefir-jabuka dijeta - 9 dana, čisti do 9 kgKefir-jabuka dijeta - 9 dana, čisti do 9 kg
Apple dijeta - Ja sam izbacili 15 kg za nedelju dana! moju tehnikuApple dijeta - Ja sam izbacili 15 kg za nedelju dana! moju tehniku
Njemački dijetaNjemački dijeta
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Kefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustvaKefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustva
Jabuke Antonovka - korisna svojstva. Kako korisno antonovka?Jabuke Antonovka - korisna svojstva. Kako korisno antonovka?
Diet Larisa DolinaDiet Larisa Dolina
Apple-kefir dijetaApple-kefir dijeta
Kefir dijetaKefir dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
» » Jabuka dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru