bo.ottitres.ru

Efikasna dijeta

Video: mrkva dijeta. Na minus 6 kg tjedno * Good * DIJETA MENI mrkva dijeta

Proljeće je u punom jeku, a prije ljeta ima veoma malo. Sve prekrasne polovina čovječanstva je spreman za sezonu plaže. Međutim, mnoge žene nisu zadovoljni s njom figuru. U hladne sezone sve mane skrivene odjeće, a kada je vrijeme da uživa u suncu, mnogi neugodan osećaj uz prisustvo dodatnih kilograma. Ne brinite! Još uvijek ima vremena da se u formu.

Video: Maggie dijetu. Na minus 20 kg za 4 tjedna * * MENI efikasna dijeta dijeta Maggi

Principi efikasne dijeta

U stvari, problem mnogih modernih žena koje žele da vrlo brzo izgubiti na težini, je da oni žele da izgube najveći broj kilograma za najmanju količinu vremena. I niko ne misli, kako će utjecati na zdravlje. I tada počinje žalbe: boli me stomak, popnite kosu, slomljene nokte, postao depresivan. najviše efikasna dijeta za mršavljenje - to je pravu hranu! "Dokazi Kapetan" - ćete smile. Naravno, nakon što je govoreći joj prijatelji, kao što ste herojski izdržali muke novi trendi dijeta krastavca i pala za sedam dana 5 kila, dobijate more komplimenata i zavidni izgled. Ali, ako će jesti samo mjesec pravo na određeno vrijeme - ne osjeća se odlično. Ali zadržati zdravlje, dobro raspoloženje, i spasiti rezultat postignut dugo. Dakle, da označavaju osnovne principe dobre ishrane:

Video: Efektivna Dijeta / izgubiti na težini Together / dan 1

  1. Potrebno je da se često, ali u malim količinama jesti, po mogućnosti u isto vrijeme.
  2. Poslednji obrok bi trebao biti najkasnije u roku od 3 sata prije spavanja.
  3. Jutro mora početi sa ne pije kafu u bijegu, a uz bogati doručak.
  4. Povrće i voće na stolu treba da bude prisutan na dnevnoj bazi.
  5. Kobasice, kobasice, dimljeni meso, čips, praktičnost hranu, kolača i drugih slastica - "crnu listu".
  6. Piti vodu! Ona pomaže da se poveća metabolizam.
  7. Posnog mesa i ribe svakako treba biti na dnevnom meniju.
  8. Jednom nedeljno organizirati dan posta. Na primjer, u jogurt.

Efektivna dijeta za svaki dan

Možete napraviti grubu meni za svaki dan. Za svaku pojedinačnu to. Nemoguće je da se pridržava jasne preporuke u vezi s proizvodima, s obzirom da svi imamo svoje preferencije u hrani, različite finansijske pozicije, svakodnevne rutine.

Video: Cosmonauts Diet. Na minus 20 kg za 20 dana * * MENI efikasna dijeta dijeta astronauta

  • Za doručak je najbolje jesti kašu. O njoj mnoge korisne osobine su čuli. Kao alternativni pristup jaja, omlet. Ako nemamo vremena, a onda popiti piće ili jesti jogurt sendvič sa sirom, ali ne jedu hladnu hranu.
  • Prije večere je još daleko, i glad je već osetna? Ne, ne uzimaju ovu tortu i stavi kobasica u tijesto na licu mjesta! Par žlice jesti bolje nutrijenata mješavina koja se sastoji od oraha, suhe marelice, i meda.
  • Za ručak možete pripremiti bareno povrće sa mesom, rižom uz ribu, povrće salata. U svakom slučaju, idemo omiljena vrsta termičke obrade hrane za tebe bi bilo: na pari, pirjanje, prženje. Cook nije tako loše, ali, na primjer, povrće gube u isto vrijeme puno korisnih supstanci. Ali u dvokrevetnoj kotao vitamini ostaju.
  • Ali večera bi trebalo da bude niskokalorična. U idealnom slučaju, pari povrće ili mliječne proizvode.

Držeći se načela zdrave ishrane, već osjetiti posljednjih mjesec dana kao početi da se topi svoj višak kilograma.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
Dijeta MaggiDijeta Maggi
Uticaj ishrane na tijelu. Da li dijeta opasna?Uticaj ishrane na tijelu. Da li dijeta opasna?
Kefir dijetaKefir dijeta
Heljda dijeta - istine i fikcijeHeljda dijeta - istine i fikcije
Piletina dijeta za izbornike mršavljenje, receptiPiletina dijeta za izbornike mršavljenje, recepti
Francuzi dijetaFrancuzi dijeta
Šljiva dijetaŠljiva dijeta
Čokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravilaČokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravila
» » Efikasna dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru