bo.ottitres.ru

Posni za mršavljenje

Video: moja gladi 7 dana iskustvo! :) :) :) i mršavljenje

Koliko je efikasna posti za mršavljenje? Koliko brzo, kako izgubiti na težini i zadržati težinu, mršavljenje uz pomoć posta? 2 metoda i moje lično iskustvo posta za mršavljenje.

Moje lično iskustvo posta za mršavljenje.

Prvo, malo ličnog iskustva. Jednom sam izgubio nekoliko veličina uz pomoć posta. A težina se vratio.

Moje metode mršavljenja uključena ne samo glad, već i sporta. Ali između postovima postoje ograničenja na hranu ne držimo! Jedna od prednosti mog načina gubitka težine - čak i ako nisu u skladu sa sve preporuke za pravilan ulaz i izlaz od gladi, rezultat će i dalje biti.

Dakle, to je kako sam živio za nekoliko mjeseci:

Moje metode mršavljenja - vježba

5 dana u tjednu ujutro u teretani prije posla. program obuke - uglavnom anaerobni (vlast) vježbe. Trening snage graditi mišića, ubrzati metabolizam i pomažu očistiti tijelo.

Moje metode mršavljenja - gladovanje

Posta sam proveo svake nedelje od 36 sati (1.5 dana) i 60 sati (2.5 dana). Ovo je kratak posta na vodi. Ispravan ulaz i izlaz posta, iako važan, ali ne kao kritičan kao i tokom produženog gladovanja.

Video: gladovanja. 12. Dan Post za mršavljenje. Da li je moguće izgubiti težinu posta?

Tokom posta, nisam raditi vežbe, ali mnogo hoda, otišao na more. Svjež zrak i saobraćaj je veoma važno kada poste. Tako sam proveo vikend posta.

Postoji još jedan razlog da post je najbolje u kombinaciji sa vikenda ili praznika. Česta u periodu posta - loš zadah. Žvakaće gume se ne može koristiti, a na potrebu da se na neki način komunicirati s ljudima. Osim toga, za vikend je lakše nositi sa mogućim komplikacijama ponekad javljaju u toku posta, kao što je glavobolja. Svježem zraku i kretanje uvelike olakšati prolaz gladi.

Moje metode mršavljenja - dijeta između postovima

Ne postoje ograničenja u ishrani, to nisam primjetio. Sad sam veganka (ne jedem nikakve životinjske proizvode), ali u to vrijeme nisam jeo samo meso. Sve ostalo (riba, jaja, mlijeko i mliječni proizvodi), sam jeo bez ograničenja. Uključujući, torte i druge "ne dijeta" proizvoda. U principu, razumeš - ne, nisam se pridržavati dijete.

Uz jedan izuzetak - Nisam pio gazirane, non-alkoholnim i drugim pićima! Posebno dijeta - od zaslađivača masti. Zapamti ovo zauvijek isključiti pića i hrane sa umjetna sladila iz izbornika. Jedina alternativa šećer, koji ne ometa proces gubitka težine - stevije.

Moje metode mršavljenja - voda

Voda - to "naše sve"! Piti što više vode tokom posta, izlaz gladi i između gladi. Voda odstranjuje toksine, čisti tijelo i ubrzava proces gubitka težine.

Moje metode mršavljenja - gubitak težine

gubitak težine sam bio postepen. Između 1 i 2 kg. Briga za post, ali pola smršala postepeno vratio u narednih 3-4 dana. U prosjeku, u odnosu na prošlog mjeseca izgubio sam oko 3 kg. Ne pratim preporuke u pripremi za gladi i izlaz od gladi, što je, naravno, smanjila stopa mršavljenja. Ali ja sam bio ugodnije da ne mislim o mršavljenju između postovima.

Sports 5 puta tjedno, pomaže u održavanju, pa čak i povećanje mišićne mase. Kao rezultat toga, volumena značajno smanjio upravo tamo gdje je potrebna. U samo nekoliko mjeseci, ja sam promenio tri puta ormar - stari jeans Upravo sam pao!

Zašto Post pomaže da izgubite težinu? 5 razloga zašto posta pomaže da izgubite na težini.

Posni promovira gubitak težine iz nekoliko razloga:

  1. Prvi razlog je jasan - u toku gladovanja hrane u organizmu se ne hrane, i kalorije potrošene. Dakle, tijelo koristi svoje vlastite zalihe.
  2. Drugi razlog - gladovanje čisti tijelo. Pročišćavanje oporavka organizma znači, kao rezultat toga normalnog metabolizam i tijelo sama počinje da riješi ekstra kg.
  3. Produžena posta nosi "pokrenuti" svih sistema tijela. nakon takvog "pokrenuti" viška kilograma nestaje zajedno s drugim problemima i bolesti.
  4. Tokom dužeg posta smanjuje veličinu želuca. Nakon gladovanja sitost brzo dolazi - smanjiti stomak je ispunjen manju količinu hrane. Kao rezultat toga, nakon izlaska proces nastavlja posta dijetu.
  5. Gladovanje budi u organizmu "u pravu" reakcije. Odjednom se ispostavi da je zdrava hrana ukusna, i štetnih proizvoda počinju da se gadi. A pravilna ishrana doprinosi gubitku težine. Produžena gladovanje dovodi do efekta odjednom, a redovna kratak gladi - na kraju.

Za razliku od niskokalorična dijeta, post ne dovodi do brzog zapošljavanja težine izgubili. Nasuprot tome, gubitak težine može nastaviti. Težina vraća u jednom slučaju - nakon preporučene izlaz produženo posta.

Video: Posni za mršavljenje. Kako gladovati za izgubiti težinu? [Galina Grossmann]

Tačno koliko brzo izgubiti težinu? Nekoliko načina da izgubite kilograme uz pomoć posta.

metode mršavljenja pomoću gladi mogu se podijeliti u dvije vrste:

  1. Kratka posta za postepenog gubitka težine.
  2. Produžena posta za brzo mršavljenje.

Svaka od ovih metoda mršavljenja imaju svoje prednosti i mane.

Upozorenje! Poste voda podrazumijeva odsustvo bilo kakvog hrane i pića, osim čiste destilirane ili mineralne vode. Čak i mala količina soka ili krišku jabuke će napraviti koristan kurativne gladi u štetne krute dijeti!

Kratka posta za postepenog gubitka težine.

Kratka postovima ja nazivam izgladnjivanje 1-3,5 dana. Posni manje od 24 sata posta nisu. To - Hrana pauze. Mršavljenje, kao što je post praktično beskoristan.

U članku Post vode (Part 1) opisuje proces pripreme za kratke posta zadržavanja vode postom i izlaz od gladi. Što više pažljivo pratiti preporuke za ulaz i izlaz od gladi, više produktivno izgladnjivanje dijeta.

Kratka posta za mršavljenje se obavljaju u skladu sa sljedećim jednostavna shema:

  1. Posta se održava 1 put tjedno za nekoliko mjeseci - da biste dobili željeni rezultat, mjereno u kilogramima i vidjeti :-)
  2. Ako nemate prethodnog iskustva, trebalo bi da počne sa jednodnevni post, postepeno povećavajući trajanje.
  3. Tokom gladovanja treba piti onoliko vode koliko je to moguće. Piti često, ne čekati žeđ.
  4. Tokom gladovanja treba da bude da se opustite, šetati na svježem zraku, da to vodena terapija (plivanje u prirodnim tijela vode ili se istuširati).
  5. U pauzama ne treba da dijeta između postovima. Ali se preporučuje da se izbjegne korištenje najviše štetnih proizvoda, posebno sadrže mnogo dodataka prehrani (što je popis od 10 najviše štetnih proizvoda). Bilo koji gaziranih bezalkoholnih pića, energetska pića treba izbjegavati.
  6. Napravite set vježbi i redovno prate ga (barem 2-3 puta tjedno). Vaš zadatak je da se ne spali masti za vrijeme vježbanja (ovo će uspješno gladi), i spriječiti gubitak mišićne mase i povećanje metabolizma. Stoga, u pripremi programa obuke koji daju prednost moć (anaerobni) vježbe.

Plus kratka posta za mršavljenje:

  • Kratka posta (u roku od 3 dana) je praktično siguran čak iu prisustvu određenih bolesti. Tipično, svi mogući problemi se svode na glavobolje i lošeg zadaha, koji nestaju od izlaza od gladi.
  • Kratka od gladi ne zahtijeva prethodno iskustvo.
  • Grešaka i propusta u skladu sa preporukama na pripremi za gladovanje i izlaz od gladi, iako će efekat smanjiti, ali ne i izazvati ozbiljne komplikacije.
  • Obavljanje fizičke vježbe između postovima, lak za održavanje tonusa mišića i spriječiti gubitak mišićne mase.
  • Izgubiti na težini redovnim kratkim postovima mogu biti dugo vremena da se postigne željenu težinu. Mršavljenje korak s vremenom se ne smanjuje.
  • Kratka gladi može se održati ovog vikenda, ne zahtijeva ograničenje fizičke aktivnosti i ne ometa svakodnevne aktivnosti.

Cons Kratka posta za mršavljenje:

  • gubitak težine traje dugo - od nekoliko tjedana do nekoliko mjeseci (ovisno o broju dodatnih kg).
  • Gubitak težine uz pomoć kratkih postovima zahtijevaju više volje nego jedan dugi brzo, jer glad se osjeća jači u prvim danima posta i potpuno prolazi nakon acidoznih krize (7-12 dana).

Produžena posta za brzo mršavljenje.

Dugoročni posta za mršavljenje mogu traje od 4 do 40 dana. Što je duži period posta, mnogo ozbiljnije za njega da se pripremi, a još važnije da se pridržavaju sve preporuke na izlazu iz gladi.

U članku Post vode (Part 2) posni opisane karakteristike različite dužine (natašte voda acidoznih krize prije i nakon gladovanja acidoznih krize). Prije nego što se odlučite na duže brzo, potrebno je provesti nekoliko postovima kraćeg trajanja. Ne bi trebalo biti i čišćenje tijela (barem pročišćenja). Ako je moguće, prije i za vrijeme posta, poželjno je da to hydrocolonotherapy.

Tokom posta, poželjno je da se izvrši svjetlo vježbe. U suprotnom izbjeći značajan gubitak mišićne mase, umjesto masti koja onda se pojavi.

Neki gubitak mišićne mase tijekom produženog gladovanja još uvijek ne može izbjeći. Kao što je, međutim, bilo kojom metodom brzog mršavljenja. Stoga je posebno važno odmah nakon početka posta redovno rade vježbe. Početi da obavlja sa većom pažnjom. trening snage će dati veću snagu za vraćanje mišića nego aerobik, ali treba početi sa najmanjim težine (odmah nakon posta je bolje da radim mnogo vježbe bez težine).

Pros produženog gladovanja za mršavljenje:

  • Tokom produženog gladovanja može izgubiti težinu samo po mnogo.
  • Nakon acidoznih kriza glad gotovo nestaje, i postaje lako gladovati.
  • Čišćenja i ozdravljenja efekt produženo posta je ogroman, tako da je moguće da se dodatno smanjenje težine zbog opšte poboljšanje zdravlja.
  • Tokom produženog obim posta želuca je vrijeme znatno smanjena, čime se smanjuje volumen hrane koja se konzumira i kao rezultat toga, do daljeg gubitka težine.

Cons produžen posni za mršavljenje:

Video: Posni Za Mršavljenje Recenzije - Recenzije Nakon Mršavljenje

  • Produžena posta je opasno! produžen posta se može obaviti u kući samo sa iskustvom kraćim postovima.
  • Produžena posta zahtijeva ozbiljne pripreme.
  • Donošenja odluke da se održi dugo posta za mršavljenje, potrebno je uzeti u obzir da je glavni gubitak težine se javlja u prvih nekoliko dana posta. Onda je stopa mršavljenja su smanjeni.
  • Tokom dužeg posta je teško izbjeći gubitak mišićne mase. 
  • Teško je držati dugo gladovanje "na poslu". Iako posta nije potrebno mirovanje, ali je duži period posta, više postoje razne komplikacije (umor, glavobolja, mučnina, pospanost).
  • Propust da se u skladu sa preporukama izlazu iz gladi može dramatično smanjiti učinak gladovanja izgubiti na težini.
  • Prelazni period nakon izlaska od gladi traje najmanje onoliko vremena koliko brzo sama. Bilo je to u ovom periodu, mnogi pauze, početi jesti sve i dobije natrag sve izgubljene kg.


Još jedan članak na temu posta:

  • Koristi od posta.
  • Posta voda (Part 1).
  • Posta vodom (Part 2).
  • Posni za ...
  • Komplikacija u toku posta - šta da radim?
  • Acidoznih krize.
  • Posta - video.
  • Nepoznato čuda od gladi.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Žvakaće gume za mršavljenje "dijeta milost": tajna vašeg harmoniju!Žvakaće gume za mršavljenje "dijeta milost": tajna vašeg harmoniju!
Kapsula "Lida" i kapsula "s obzirom" - moje lično iskustvo u primjeni!Kapsula "Lida" i kapsula "s obzirom" - moje lično iskustvo u primjeni!
Sok dijeta za mršavljenje. dijeta ZnačajkeSok dijeta za mršavljenje. dijeta Značajke
Malakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishraneMalakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishrane
Sjemenke suncokreta za mršavljenje, lana i bundeveSjemenke suncokreta za mršavljenje, lana i bundeve
Mršavljenje recepti za lenje. Izgubiti težinu brzo!Mršavljenje recepti za lenje. Izgubiti težinu brzo!
Kako da se goji bobica za mršavljenje i ne šteti zdravlju?Kako da se goji bobica za mršavljenje i ne šteti zdravlju?
GojaznostGojaznost
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
Posni voda (dio 2)Posni voda (dio 2)
» » Posni za mršavljenje
© 2018 bo.ottitres.ru