bo.ottitres.ru

Poste na

Prve informacije o gladi i koristima posta za pročišćavanje, ozdravljenje i pomlađivanje tijela, dobio iz knjige Polja Brega Čudo posta sam se. Sada su informacije još i možete izabrati pravom metoda za vas.

Kako da znam šta je dobro za vas?

Provjeriti nekoliko knjiga o posni (ne možete pročitati celu knjigu - ponekad samo nekoliko stranica), i slušati na svoju intuiciju. Ti se sviđa ono što ste pročitali? Ili nešto izazvati unutrašnje protest? Iritacije? Ako je tako, onda - ovo nije tvoja tehnika. Ako se knjiga čita u jednom dahu, izaziva pozitivne emocije i želje da se primjenjuju u praksi, pročitajte - naprijed! Samo pažljivo :) Nemojte zaboraviti o pravilnoj pripremi za gladovanje (više o pripremi za gladovanje različite dužine u članku Post na vodi) i postepeno! I pročitajte o mogućim komplikacijama u toku posta, o tome kako ih spriječiti i kako se nositi s njima.

Video: Moja 23-dan čišćenja posti za Marv Ohanyan :)

Evo nekoliko knjiga o postu, možete pronaći i pročitati na internetu:


Poste na Bragg P:. Čudo posta.

Najpoznatiji Bragg knjiga "čudo posta" zapad okrenut miliona primjeraka. A najbolja ilustracija predavanja, članaka i knjiga, bio sam Bragg, svog iskustva, njegov način života. Na 90 godina je bio jak, agilan, fleksibilan i čvrst kao mladić.

Video: Uvjetna gladi po Marv Ohanian | moje iskustvo

Svaki dan je napravio tri do pet kilometara staze a, puno plivanja, hodanje u planinama, igrajući tenis, ples, su otišli dugo pješačenje, rad sa bučicama i težine, ljubitelj surfanja - jahanje na posebnom brodu u talasima okeana surf. Njegov radni dan trajao 12 sati, to nije znao bolesti i umora, bio je uvijek pun optimizma, vedrine i želje da se pomogne ljudima.


Posni za Suvorin A:. Tretman od gladi.

Priroda je stavio u ljudsko tijelo na neki mudar, i dalje nepoznat mehanizam života - gladovanje.

Ovaj mehanizam se aktivira kada ljudsko tijelo prestaje pristup hrani. Najzanimljivija stvar je da nakon nekoliko dana posta potpuno potisnuti glad, čak se pojavljuju odbojnost prema hrani, iako je duša je svjesno vrline dobre hrane.


Izgladnjivanje Sheldon G:. Post i zdravlje.

Ova kolekcija je posvećen zdravlju posta i posebnim napajanjem i odličan je alat za organizaciju zdravog načina života.

Gladovanje može spasiti svoj život!


Posni za Voitovich G:. Izliječiti sebe (o medicinskoj gladi pitanja i odgovora).

knjiga GA Voytovych izliječiti sebe posvećena je ljekovita mogućnosti kratkoročnog posta, ona pruža za naknadni reduktivne dijetalna hrana.


Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Iskustvo posta - 6 dana.Iskustvo posta - 6 dana.
Suho posta i posta na vodi. Vyacheslav i Pauline entinzon: Dnevnik od gladi - 21 dana.Suho posta i posta na vodi. Vyacheslav i Pauline entinzon: Dnevnik od gladi - 21 dana.
Kamenje u nama ili legenda o "čišćenju" jetreKamenje u nama ili legenda o "čišćenju" jetre
Postom i čišćenje organizma od Marwa OhanyanPostom i čišćenje organizma od Marwa Ohanyan
Ono što je knjiga zdravlja monografije Chichagova?Ono što je knjiga zdravlja monografije Chichagova?
Posta: Put za zdravlje ili mitPosta: Put za zdravlje ili mit
Da li je moguće da se kretati dok poste?Da li je moguće da se kretati dok poste?
Nepoznato čuda od gladi.Nepoznato čuda od gladi.
Posni voda (dio 1)Posni voda (dio 1)
Posni voda (dio 2)Posni voda (dio 2)
» » Poste na
© 2018 bo.ottitres.ru