bo.ottitres.ru

Limun dijeta za mršavljenje: grub meni i recepti

Modne često koriste najneočekivanije načine i recepte da poboljšaju svoje figure. Neki ljudi počnu dugotrajan proces vyschityvaniya kalorija, dok su drugi ovisnici o posebnim napajanjem, a neki počinju koristiti jedan proizvod za nekoliko dana, četvrti počinju da gladuju, da koriste samo "piće" proizvode različitih opcija samo masu. I svako treba odabrati ono što je dobro za njega.

Limun dijeta za mršavljenje

147Dijeta uz upotrebu citrusa - vrlo popularna u ovom trenutku. To je zbog činjenice da je tokom hladne sezone agruma općenito su posebno popularni - oni su poznati da ojača imuni sistem i pomaže da se brzo stvrdnjava na prehlade. Posebno odnosi se smatra limun dijeta za mršavljenje. To je prilično lako, ali original. Možete ga koristiti nekoliko puta godišnje (obično tri ili četiri puta).

Limun dijeta ne znači da treba jesti samo one kiselo žuta voća. Suština ovog zanimljivog dijeta je kako slijedi. Dvije sedmice treba da jedu upoznati hranu, ali sva jela trebate dodati limunov sok i koricu limuna.
Limun dijeta za poboljšanje oblik konture i blagostanje uključuje pridržavanje određenih pravila.

Pravila limun dijeta

  • Prvo, ako niste navikli na jesti zdravu hranu, limun dijeta, na žalost, ne mnogo može pomoći. Za ovo stvarno radi, treba da revidiraju svoje uobičajene izbornika. To bi trebalo biti puno svježeg voća i žitarica, i slatko voće je bolje zamijeniti. Osim toga, to je pametno da se ovom metodom kuhanja hrane kao što su prženje na pari ili pečenje u pećnici. To je najbolje da se isključe iz svojih menija masne i začinjene jela.
  • Drugo, limun dijeta nije pogodna za one ljude koji pate od gastritisa sa visokim kiselost, ili imate problema s bubrezima. I, naravno, ova dijeta je strogo zabranjeno za one koji su alergični na citrusa. Ali sa povećanim sadržajem glukoze u krvi, ova dijeta će biti najviše dobrodošli.
  • Treće, limun dijeta podrazumijeva apsolutni odbijanje alkohola i pušenja.

Uzorak meni i recepti limun dijeta149

  • Počevši od dana

Svaki "dijeta" dan treba početi s osmjehom i čašu vode, što je neophodno da se lagano stisnuti sok od limuna. Doza svakog definira sebe, iako, naravno, idealna opcija - posavetujte se sa lekarom i zamoli ga da pokupi dozu pojedinačno. Moguće je stisnuti sok od jednog limuna srednje u 250 mililitara vode, a može biti isto toliko soka od limuna da raspusti 1000 mililitara vode. Voda treba da bude vruće, nije hladno ili vruće.

  • doručak

Doručak se može sastojati od bilo koje kaša sa salatom, koji je također začinjena sokom od limuna. Salatu bi bilo korisno da dodate sokovima.

  • ručak

Video: Kako izgubiti težinu u tjedan: VODE Sasso (recept Cynthia Sass)

Jedan sat prije ručka ponovo popiti čašu vode sa sokom od limuna. Ručak, da je ručak treba da se sastoji od svježeg povrća ili voća. Jedan sat prije večere - ponovo čašu limuna vode.

  • ručak

Ručak se može sastojati od svjetlosti juha s ishrani meso ili na pari ribe. Ribu treba posuti sokom od limuna, možete dodati kriške limuna u pripremljenu posudu, to će dati ribu delikatan okus. Za ribe jela je korisno dodati svježe bilje. Prije nego snack opet pijan limuna vode.

  • Popodnevna užina

Video: Limun dijeta

Popodnevna užina treba da se sastoji od bilo kojeg citrusa kao što su naranče ili grejpfruta. I na kraju, prije večere, treba ti više vremena za popiti čašu vode sa sokom od limuna.

  • večera 

Video: limun dijeta recenzije

Dining je najbolje do 7 sati. Perfect večeru opcija - povrće, na pari, naravno, uz dodatak soka od limuna.148

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Sok dijeta za mršavljenje. dijeta ZnačajkeSok dijeta za mršavljenje. dijeta Značajke
Malakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishraneMalakhov dijeta za mršavljenje. Prednosti i mane ishrane
Riža dijeta za čišćenje organizma. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje organizma. Korisni recepti
Limun vode za mršavljenje: receptLimun vode za mršavljenje: recept
Dijeta za mršavljenje trbuh muškaracaDijeta za mršavljenje trbuh muškaraca
Malakhov dijeta za mršavljenje. gubi tips težinaMalakhov dijeta za mršavljenje. gubi tips težina
Kako limun na pritisakKako limun na pritisak
Citrus dijetaCitrus dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
Dijeta "soda i limuna" za mršavljenje: Savjeti stručnjakaDijeta "soda i limuna" za mršavljenje: Savjeti stručnjaka
» » Limun dijeta za mršavljenje: grub meni i recepti
© 2018 bo.ottitres.ru