bo.ottitres.ru

Sir dijeta za mršavljenje menije, recepti, pravila

Svi dijeta gubitak težine može se podijeliti na strog i ne-strogi. Strogim dijetama su oni koji ukazuju na to da ljudi gubljenje težine je jesti dijeta za vrijeme samo jedan proizvod. Takvi strogu dijetu zove mono-dijeta, a oni ne bi trebao trajati duže od 5 dana. To je dosta stresa u tijelu, tako da je "sjesti" na takva ishrana, nutricionisti preporučuju da ne više od dva ili tri puta godišnje.

Video: moja pravilnu ishranu za mršavljenje, meni 1 dan

Non-rigorozne dijete uključuju jede raznovrsnu hranu, dok je hrana dobra - a to znači samo zdravu hranu, manje šećerni deserti, prženu hranu i tople začinjena začinima. I, naravno, ne zaboravite da se broje kalorije.

138Kakav dijeti ste odabrali? Svi su ga definira, na osnovu njihove individualne karakteristike. Neki ljudi smatraju da je vrlo lako provesti deset ili više dana na mono-dijete, dok drugi to ne mogu, ali oni su prilično lako trpi dugoročno ograničenja različitih goodies. Ali postoji i treća opcija. Ispostavilo se da postoje neke dijete koje kombinuju različite vrste dijeta. To uključuje sir dijeta za mršavljenje.

Video: Pravilna ishrana za mršavljenje mjesec dana

Sir dijeta za mršavljenje

Sir dijeta za gubitak težine je dobra za svakoga. Prije svega, to je dijeta vrlo bogata proteinima, koja donosi osjećaj sitosti tijekom dana, tako da gubitak težine gotovo ne oseća glad. Drugo, sir - to je vrlo vrijedan proizvod koji sadrži vitamine i bitni elementi u tragovima, koji su pogrešno odreći za vrijeme aktivnog mršavljenja. A strog i ne strogim dijetama u kombinaciji u sir dijeta je vrlo jednostavan i praktičan. Činjenica da postoji nekoliko varijanti ovog zanimljivog ishrane. Svako je slobodan da izabere svoje posebno omiljeni.

Ovo je kontra-sir dijeta?

Mi sir dijeta postoji nekoliko kontraindikacija. Dakle, ova dijeta nije indiciran za one koji pate intolerancije na protein kravljeg mlijeka. To je također vrijedi probati druge vrste dijeta za one koji pate od bolesti bubrega ili kao što delikatno pitanje kao hronični zatvor.

Pravila sir dijeta

137

Postoje posebna pravila sir dijetu. Intervale između obroka ne bi trebalo biti više od 2-2,5 sati, uključujući i doručak do 08:00. Dan bi trebao biti barem 5-6 obroka, posljednji od njih - po 8 sati.

U jednostavnim utjelovljenje dozvoljena samo proizvode kao što su nemasni teško vrsta sira komadom integralni hleb i suvo crveno vino, ne više od 50 grama po jednoj dozi. Singularitet ove metode je da je dozvoljeno da piju alkohol, je strogo zabranjeno druge vrste dijeta. Naravno, piti zeleni čaj ili vodu.

Tu je i rigorozniji opcija - koristiti dan samo 250 grama sira i vode. Plus ovu opciju - da glad nije osjetio skoro kao sir - sasvim hranjiv proizvod.

Kada slaba ishrana može jesti uobičajenu i konvencionalnih proizvoda, jednostavnim dodavanjem sira u svako jelo.

Meniji i recepti sir dijeta za mršavljenje

Opcija lax sir dijeta

Video: Nutrition. Make up meniju [Laboratorija Workout]

Dakle, uzoran izbornik mogao izgledati.

  • Doručak - integralnog hleba sa nekom vrstom sira, crna kava.
  • Drugi doručak - jaja, mali komad sira.
  • Ručak - sir juha, pola pakovanja obranim skuta, zeleni čaj.
  • Snack - čaša mlaćenice i sira.
  • Večera - salata sa sirom, nemasnog jogurta.

1391. Dijetetski sir juha

U kipuću vodu kako bi popunili sve biljne mešavine - šargarepa, brokoli, karfiol, slatka paprika, luk, lagano kuha 10 minuta. Zatim dodajte soli i kipuće vode da popuni mnogo ribani na fino rende a meki sir. Insistirati ispod poklopca Samo za 15 minuta.

2. Dijetalna salata sa sirom

Narezati krastavce, paradajz i rotkvice u male kockice. Posolite i dodajte narezane trake sira. Dodajte svoj omiljeni bilja, sezona sa jogurtom.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Dijeta dijeta za trudnice i mlade majkeDijeta dijeta za trudnice i mlade majke
Sok dijeta za mršavljenje. dijeta ZnačajkeSok dijeta za mršavljenje. dijeta Značajke
Kefir dijeta.Kefir dijeta.
Protasov dijetu izgubili na težini recenzijeProtasov dijetu izgubili na težini recenzije
Heljda dijeta - istine i fikcijeHeljda dijeta - istine i fikcije
Soli dijetaSoli dijeta
Čokolada i kava dijetaČokolada i kava dijeta
Čokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravilaČokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravila
Antkinsa dijeta meni za 14 danaAntkinsa dijeta meni za 14 dana
» » Sir dijeta za mršavljenje menije, recepti, pravila
© 2018 bo.ottitres.ru