bo.ottitres.ru

Vino Diet - 7 kg tjedno

Vino Diet - 7 kg tjedno

vino dijeta razlikuje od drugih dijete u da je u svim dijetama osnovni princip - odbijanje alkohola. Razlozi su sljedeći: vysokokalorien alkohol, kada se konzumira u ishrani povećava slabost tijela, gubitak kontrole nad svojim postupcima i, shodno tome, nemoguće je u skladu sa svim preporukama o dijetama.

Ovi razlozi isključuju učinak dijeta više od 2-3 tjedna, jer Naš život je u pratnji neke vrste svečanosti, proslava, gdje se jednostavno ne isključuje konzumiranje alkohola. I dijete za neko vrijeme prije nego što proslave može biti neefikasno.

Video: Wine Diet

Jedini izuzetak među sve postojeće je vrlo efikasan vino dijeta, gdje je vino - glavni sastojak ishrane. Na tijelu potrošnje vina nema efekta.

Kao kratkoročni dijeta, stroga ograničenja ne smije se razlikovati od njih.

Video: Victoria Beckham je Diet, Cindy Crawford i Nellie MacPherson - Sve bude dobro - Issue 831 - 06/22/16

Ograničenja vino dijeta:

  • Zabranio rafinirani šećer u bilo kojem obliku.
  • Posebno soli u hrani se ne dodaje.
  • Čaj, kafa, sokovi, mineralna voda je zabranjeno. Samo voda može biti jednostavan i vina.

Meni vino dijeta:

  • Meni isto za svih 5 dana.
  • Za doručak jede paradajz i jedno jaje, piletina ili prepelice jaja 2.
  • Na ručak jedan jabuka može biti, ali ne nužno.
  • Nemasni sir za ručak - paket od svježeg krastavca nije slano.
  • Tokom večere, 200 grama suvog crnog vina. Vino možete popiti, a ponekad.

Nema ograničenja u vinu dijeti piti čistu vodu za piće. To ne bi trebao biti gazirane i minerala. Ishrani nemasnog kravljeg sira može se mijenjati do najniže masni sir 200 grama, dok je dijeta povećati do 7-8 dana. Jedan komad sira jesti za večeru, a drugi 50 grama vina uz večeru. Tako da možete izgubiti višak kilograma više. Glavni vino mora biti suha i crvena.

dijeta prednosti:

  • Zapravo brzo i efikasno, kao izgubiti težinu vino doprinosi bržem sagorijevanje masti.
  • Prisustvo vina ne krši samu dijetu.
  • Odbijanje soli omogućava organizmu da se oslobodi nekih toksina.
  • Niska potrošnja crnog vina ima pozitivan učinak na kardiovaskularni i krvotok.

Nedostaci dijeta:

  • Nizak ukupni kalorija za 5 dana povećava pažnju na opće stanje organizma. Treba da konsultuju lekara.
  • Nedostatak soli će uzrokovati veliki gubitak tečnosti da je gubitak težine neće ukazati na gubitak masnih naslaga.
  • Ponovite dijeta je dozvoljeno samo kroz dosta vremena.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Montignac dijeta - zašto sam izabrao toMontignac dijeta - zašto sam izabrao to
Efekti alkohola na pritisakEfekti alkohola na pritisak
Zdravo srce francuski - zahvaljujući krivZdravo srce francuski - zahvaljujući kriv
Hollywood dijeta - zašto sam izabrao toHollywood dijeta - zašto sam izabrao to
Diet Catherine MirimanovaDiet Catherine Mirimanova
Glumac dijetiGlumac dijeti
Dijeta "favorit"Dijeta "favorit"
Diet lijepo GritsenkoDiet lijepo Gritsenko
Brza dijetaBrza dijeta
Sir dijeta za mršavljenje menije, recepti, pravilaSir dijeta za mršavljenje menije, recepti, pravila
» » Vino Diet - 7 kg tjedno
© 2018 bo.ottitres.ru