bo.ottitres.ru

Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicu

Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicu

Nedavno kruži na kupus dijeti. Komentari ove metode da se oslobodimo suvišnih kilograma oduševljenja i dovela do vjeruju u činjenici da je dijeta stvarno radi.

Kupus juha dijeta je svrstan među dijetama povrća na performanse i lako prenošenje. Prednosti kupusa kao kultura povrća je:

- sitost;

- na osnovu može se kuvana mnogo različitih jela;

-To je vrlo koristan jer je prevencija tumora, bolesti bubrega i jetre;

- To je niskokalorični;

- Ona sadrži mnogo vitamina i vlakana.

Među postojećim mogućnostima ishrani su dvije vrste:

Na osnovu supa od kupusa;

Na osnovu različitih proizvoda od kupusa: kupus, variva, salate.

Osnovni principi obje vrste kupusa ishrane su:

- obaveznu upotrebu kompleksa vitamina i minerala;

- Dovoljno vode;

- uz osjećaj gladi je potrebno da žvakati list kupusa;

- diversifikacije meni, moguće je dodati različite začine jela.

Mnoge djevojke sviđa ishrana zasniva na upotrebi kupusa. Dakle, Olga, koji je nedavno imao je oko 70 kilograma, a danas bi mogao izgubiti tri od njih. to ne zaustavi i nastavlja da se bori s viškom kilograma na.

Julia, više ne nadajući se da će izgubiti na težini, kada je odlučio da pokuša kupus dijetu. Rezultat joj drago, a ona savjetuje svima da probaju ove metode.

Anastasia mogla takva ishrana za nedelju dana da se riješi 6 kg. Imala je oko 20 kilograma viška kilograma. Sada je zadovoljan rezultatom i dalje gubi težinu na.

Prva verzija ishrane.

Za ovu dijetu će odgovarati sve vrste kupusa, bilo u Pekingu, kupus, karfiol, prokelj ili brokoli.

Video: Kupus Soup Diet. Mitovi i istine

Kupus juha dijeta predlaže raspored dostupnost proizvoda za doručak, ručak i večera.

Doručak pretpostavlja kavu ili čaj, naravno, bez šećera. Do ručka, potrebno je pripremiti salatu od kupusa i šargarepe, sezona sa svojim desert žlicu maslinovog ulja i kuvati kao oko 200 kuvano meso ili ribu. Za večeru, salatu od kupusa, prepelica jaja (pola jajeta) i bilo koje voće (grožđe i banane su zabranjene). Bedtime poželjno popiti čašu jogurta. Nutricionisti kažu da je 10 dana od dana primjene dijeta može izgubiti težinu oko 10 kg.

Druga opcija korištenja proizvoda kao što je kupus u prehrani.

Popularniji među ženama koristeći dijetu koja uključuje hranu kupus juha u kombinaciji sa ovlaštenim proizvodima. Kupus juha je vrlo jednostavan za pripremu. Njegov recept je kako slijedi: 500 g kupus, 5 kom. luk i šargarepe, 100 g nepoliranih riže, 2 kom. paradajz i paprike, 4 celer soli.

Kupus dijeta izbornika:

Dan broj 1 - juha, bilo voća (grožđe i banane ne mogu);

Dan № 2- juha;

Dan broj 3 - juha, nekrahmalosoderzhaschie povrća koje se mogu jesti sirove ili na pari;

Video: Kupus Soup Diet. Na minus 10 kg za 10 dana * * MENI efikasna dijeta kupus dijeta

Dan broj 4 - juha, 2 šalice nemasnog mlijeka;

Dan № 5 - juha, pola kilograma mesa ili ribe, što je bilo čorbe ili na pari kuhana;

Dan broj 6 - juha, povrće i 200 grama ribe ili mesa;

Dan broj 7 - juha, povrće, prirodni sok.

Video: Minus 10 kg kupus dijetu. Mogućnosti i prednosti. dijeta meni na kupus

Pozitivne povratne informacije o kupus dijeti su kako slijedi:

Najvažnija prednost je da je masa stabilna i da li je ispravna ishrana kako bi dobili pravo uravnoteženu ishranu, težina dobitak nije.

Pored ishrane ukazuje za ljude koji pate gastrointestinalne bolesti bubrega, jetre (osim, naravno, čira, gastritis). Ako žele isprobati dijetu imaju neku hroničnu bolest, treba koristiti samo nakon konsultacije sa ljekarom.

Zbog celuloze i biljna vlakna kupus čisti želudac i crijeva od štetnih materija stagnira u njemu, kao i niskim sadržajem soli u ishrani će omogućiti višak tečnosti iz organizma, bez ikakvih problema.

Negativnih komentara o ishrani su:

Dijeta - kalorija i sadrži malu količinu hranljivih materija, kao rezultat produžene upotrebe mogu negativno utjecati na ljudsko zdravlje. Dakle, za korištenje dijetu koja postoji apatija, memorija se pogoršava, može izazvati glavobolje. Zato je najbolje da se sprovede ishrane tokom slobodan od fizičkog i mentalnog rada.

Dijeta je koristan, ali ne i dovoljno vitamina i minerala, tako da je važno korištenje minerala i vitamina u posebnim komplekse.

S obzirom da je intenzivan gubitak viška kilograma koje telo pokušava da nadoknadi, nakon dijeta ne možeš imati uobičajene hrane, to će biti potrebno da obuzda sebe.

Kupus juha dijeta za mršavljenje je pogodna samo za ljude koji imaju dovoljno volje i veru u sebe.

Ko ima kupus dijeta će imati izbornik, mogao riješiti njihov najbolniji problem, naime, izgubiti na težini i tijelo da popuni koristan izvor energije i vitamina.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kineski kupus. Koje su prednosti?Kineski kupus. Koje su prednosti?
Grah dijetaGrah dijeta
Trebali jesti kupus za erektilnu disfunkciju?Trebali jesti kupus za erektilnu disfunkciju?
Dijetetski sarma: receptiDijetetski sarma: recepti
KupusKupus
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Kiseli kupus: korisna svojstva, kuhanje receptiKiseli kupus: korisna svojstva, kuhanje recepti
KupusKupus
Celer dijetaCeler dijeta
Kašalj tretman sa kupusomKašalj tretman sa kupusom
» » Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
© 2018 bo.ottitres.ru