bo.ottitres.ru

Dijetetskih kuhinja tikvice dijeta: recepte. Delicious Pumpkin dijeta

Tikvica je moguće pripremiti mnogo različitih jela: možete pripremiti ukusnu odmor jela, postoje recepti za Tanji od tikvica, tikvice kuhati obroke za djecu, također služi tikvice mršavljenje. S obzirom da postoje mnoge vrste squash, čak i ista jela oni će se razlikovati u ukusu. A različite začina i drugih dodataka, to je lako da završim još veći izbor squash i nikad ustajao.

Ali, da li zaista pomoći da izgubite težinu jelo od tikvica? Nema sumnje o tome! Kalorija tikvice na manje od repa, kupus, spanać, tikvice Šta jela može pomoći izgubiti težinu? Da, gotovo sve, naravno, ako nisu dodati drugi visoki kalorija. Tikvice mogu biti kuhani i prvog i drugog predmeta.

Dijetetskih kuhinja tikvice dijeta: recepti

  • tikvice juha

Video: DIJETETSKA tikvice / tikvice s pečenim SIR

- grašak - 1 kup,
- šargarepa - 1 kom.
- tikvica - 500 g,
- bosiljak,
- Crni biber,
- crvena paprika,
- Muscat
- peršun ili kopar.
10Ukusan, zdrav, srdačna, ali niskokalorični supa može biti kuvano tikvice i grašak i začine. U ključalu vodu stakla grašak i zaspati dok se ne kuvana do pola (30-40 minuta), priprema ostale sastojke. Mrkva rub na grubo rende i poslati grašak gotovo odmah. Uzmite squash težine oko pola kilograma, ako je zrela - očistiti od sjemena i kore, ako ne - jednostavno izrezati na kockice. Svoj brod u tavu kad je grašak će biti pola kuhani. Nakon toga kuva još 20-30 minuta. U samo nekoliko minuta dok kuhani dodajte prstohvat bosiljka za supu, crna i crvena paprika, muškatni oraščić, peršun ili kopar. Oh, stvarno ukusan!

  • dinstane tikvice

- šargarepa - 1 kom.
- tikvica - 500 g,
- luk - 1 kom.
- paradajz - 1 kom.
- crvena paprika.
11Brzo i lako priprema obrok za mršavljenje kao pirjano tikvica. Zagrejte tiganj i malu količinu biljnog ulja propržiti ribani šargarepa na grubo rende. U međuvremenu, smanji tikvice: kao u prethodnom receptu, na zrelo za uklanjanje kože i sjemena na veoma mlad - samo "rep" i "dupe." Sipajte u posudu za šargarepe i krčkati, pokrivena oko 15 minuta zatim dodajte sjeckani luk tamo i kuvajte još 5 minuta. Potonji dodaje narezane rajčice i malo crvene paprike. Držite na vatri poslednjih nekoliko minuta. Gotovo!

  • Medaljoni od tikvica

Video: Chebureki, sočan i tenderske Cheburek od tikvica Recepti sa tikvicama

12- tikvica - 500 g,
- crvena paprika - 1 kom.
- Zeleni,
- ribani sir - 150 g

Možete samo propržite narezane tikvice kriške, malo prisolit jednom rukom. A to možete učiniti gotovo svečane jelo. Nakon pečenje krugovima squash na jednoj strani, okrenite ih na drugu stranu, a mi postavite na malo sitno sjeckani slatka paprika, ljekovitog bilja i rendani sir. Zatvorite poklopac za nekoliko minuta - to je lijepa, ukusna i mršavljenje!

Video: Punjene tikvice dijeta recept za Dyukanu

Još recepata ukusan, zdrav i niskokalorične obroke iz kafića možete pročitati sljedećem članku: ". Dijetetski jelo od tikvica"

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijetetskih jela tikvice: receptima. Izgubiti na težini sa ukusom!Dijetetskih jela tikvice: receptima. Izgubiti na težini sa ukusom!
Tikvice - "riba povrća." Njihova koristi i šteteTikvice - "riba povrća." Njihova koristi i štete
Juha dijeta: receptiJuha dijeta: recepti
Tikvice jela - čvrstu hranu za svoju bebuTikvice jela - čvrstu hranu za svoju bebu
Recepti ishrane prehrana za djecu s alergijama. Ukusna i sigurnaRecepti ishrane prehrana za djecu s alergijama. Ukusna i sigurna
Tikvice. Ono što je korisno?Tikvice. Ono što je korisno?
Dijeta kašu dijeta: receptiDijeta kašu dijeta: recepti
Povrća složenac: Diet receptiPovrća složenac: Diet recepti
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
Recepti ishrani kebabRecepti ishrani kebab
» » Dijetetskih kuhinja tikvice dijeta: recepte. Delicious Pumpkin dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru