bo.ottitres.ru

Proteina Dikulja: meni po danu

Iz članka ćete naučiti o ishrani Dikulja. Koji je glavni princip ishrane i za koje je namijenjen. Koliko dugo će tokom prolaz i šta treba učiniti da se poveća efikasnost dijete. Također se možete pročitati grubu izbornika Dikulja ishrane danju i mišljenje dijetetičar. A zauzvrat ćete dobiti savjete i objasniti kako izgubiti na težini i da sebe ne boli.

Mediteranske ishrane je pod Rusija: meni za sedmicu, recepti
  • Video: Dnevnik Mršavljenje: Faza napad Dukan Dijeta Review

  • Dijeta Ladder - komentari i rezultati, prema nutricionistima
  • Proteinska dijeta danas vrlo popularna. Da ih se pridržavaju, a onda u trenutku najviše isključene iz njihove dijetalna hrana ugljenih hidrata sadrži. Važno je napomenuti da je proteinska dijeta od mesojeda imaju dušu. Osim toga, za asimilaciju proteina je potrebno više energije, a samim tim i - da se spali više kalorija. Ono što je jako važno za mršavljenje.

    dijeta Dikulja

    gore

    Proteinska dijeta za mršavljenje Valentin Dikul - elektroenergetski sistem, hiljade ljudi riješi dodatnih kilograma. Nema tajni. princip dijeta je vrlo jednostavan. Gubitak težine se oslobodila masnog tkiva, pretvarajući ih u mišićnu masu. To se događa u slučaju kvara ugljenih hidrata i masne hrane u korist proteina.

    Do savršenih dijeta Dikulja:

    • osobe sa viškom kilograma ne više od 10 kg;
    • redovno bave sportom;
    • oni koji nemaju kontraindikacije povezane sa bolestima gastrointestinalnog trakta i gušterače.

    Na masti pretvaranje u mišić došlo bez prekida, u toku prvog mjeseca Dikulja ishrana, ugljenih hidrata se konzumira gotovo nemoguće. Tek kasnije, možete postepeno ih uvesti u svoju ishranu u malim količinama.

    Dikulja sistema napajanja se sastoji od alternacija ugljenih hidrata i ugljenih hidrata-slobodne dane. Zbog Dikulja postupak, tijelo doživljava stres tokom dijeta, kao što se često događa sa drugima. Ovo je odličan način za gubljenje kilograma za aktivne ljude.

    Meni danju

    gore

    Video: protein dijeta za mršavljenje. Pregled izbornika proteinska dijeta

    Dikulja Dijeta je podijeljena u tri perioda. Porijekla traje od 3 do 10 dana. U najmanju ruku, da ih ograničiti u jelima. Trošimo samo proteinske hrane. Reset tokom prvog perioda može biti i do 6 kilograma.

    Drugi period je blag, jer omogućava da unesete u ishranu povrća i biljnih ulja. Istina, to je trajalo 10 dana do 2-3 mjeseca.

    Treći period. Samo jesti proteina jednom nedeljno. Dva puta mogu priuštiti visokokalorična obroka. Važno je da se ne slomi, i dalje se pridržava pravilne ishrane.

    Uzorak izbornika Dikulja ishrani dan

    Proteina dnevno (bez treninga):

    1. Doručak: par kuhana jaja, paradajz salata.
    2. Drugi Doručak: šolja jogurta.
    3. Ručak: kuhano pileće grudi, dinstana kupus.
    4. Popodnevna užina: nemasno jogurt.
    5. Večera: kuhano meso, salata od krastavaca i kupusa.

    Proteina i dan povrća (sa obukom):

    1. Doručak: čaj, kuhana jaja, tost.
    2. Drugi doručak: jabuka, salata od krastavca i celera.
    3. Ručak: kuhano govedina.
    4. Popodnevna užina: sir.
    5. Večera: kuvana riba sa boranijom.

    Tokom dana možete imati zalogaj voća ili povrća. Dan 3, 5, 7 - Meni u 1 dan. Dan 4.6 - izbornik u 2. dan.

    doktora mišljenje

    Savjeti i trikovi

    Izgubiti na težini i da se ne boli, važno je slijediti sva pravila u ishrani Dikulja. Ovdje ne treba zazirati od metoda i došao sa svojim dodacima.

    Sjetimo se:

    • piti puno obične vode - 2 litre;
    • jesti dva kašike mekinja dnevno, kako bi se izbjegli problemi sa želucem;
    • budite sigurni da obavljaju redovne fizičke vježbe;
    • Cook jela na bazi preporuka:
    • uzeti kompleks vitamina.

    Proteina Dikulja nije predviđen za resetovanje kilograma, i izgraditi zdrav i lijepa tijela. Lako se tolerisati i ne šteti organizmu.

    Udio u društvenim mrežama:

    Povezani
    Mediteranske ishrane je pod Rusija: meni za sedmicu, receptiMediteranske ishrane je pod Rusija: meni za sedmicu, recepti
    Grah dijetaGrah dijeta
    Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
    Dijeta dijeta za trudnice i mlade majkeDijeta dijeta za trudnice i mlade majke
    Pea dijetu. Recept za uspješan gubitak težinePea dijetu. Recept za uspješan gubitak težine
    Detox čišćenje Dijeta 7 dana: efikasno čišćenje i primjetan gubitak težineDetox čišćenje Dijeta 7 dana: efikasno čišćenje i primjetan gubitak težine
    Dukan dijeta - njegova suština i fazeDukan dijeta - njegova suština i faze
    Riža dijeta za čišćenje organizma. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje organizma. Korisni recepti
    Dijeta za bolesti žuči i jetreDijeta za bolesti žuči i jetre
    Francuzi dijetaFrancuzi dijeta
    » » Proteina Dikulja: meni po danu
    © 2018 bo.ottitres.ru