bo.ottitres.ru

Jaje dijeta za mršavljenje: meni za tjedan

Kokošja jaja - neiscrpan izvor proteina, folne kiseline, elementi u tragovima blagotvorno na tijelo. Sve ove komponente su nestale osobe, a ne samo da se osjećaju sitosti, ali i da se riješi nekoliko dodatnih kilograma.

Razumjeti kako izgubiti na težini uz pomoć jaja, stručnjaci preporučuju da se počne sa poštovanjem za tri dana, a zatim pratite reakcije organizma. Ako ne postoji nelagoda ili bol u želucu, dijeta produžiti za jednu sedmicu. Prekomjernoj upotrebi jaja ne dovodi do povećanja kolesterola u krvi, dijeta se preporučuje da se u skladu sa ne više od četrnaest dana.

Jaje dijeta za mršavljenje

100Pravila jaje dijeta

Video: Dijeta za mršavljenje. Jaje dijeta dijeta Maggi

Nutricionisti su razvili za sjedenje pravila o jaje dijeti. Pored glavnog proizvoda - jaja je dozvoljeno da jedu salate od povrća bez ulja, voće s niskim sadržajem šećera (jabuke, šljive, kruške, naranče, grejp). Struktura režima također uključuje kuhano meso, riba na pari mlijeko s niskim kamatama proizvode. Voda, kava i čaj se pije u neograničenim količinama bez šećera, ali začina u hrani, poželjno je da se kao malo dodali moguće. Zabrana se pada alkohol, brašna i slatke, masne hrane.

Jaje režim uključuje upotrebu hrane tri puta dnevno. Da bi se prevazišao osjećaj gladi tokom ishrane možete koristiti salatu od voća ili povrća. Poznata osoba za doručak, ručak i večeru u ishrani jaje zamjenjuje prvi i drugi doručak, ručak. Ispostavilo se da je zadnji obrok - takozvani večeru, koja će se održati najkasnije u roku od sedam sati navečer. Nakon večere ili prije spavanja je piti čaj ili sok od grejpfruta.

Video: Meni na jaje dijeti mršavljenja

  • doručak101

Doručak u skladu sa dijetom jaje obično počinje s mekim kuhano jaje kuhana i pola grejpfruta ili naranče voće, šolju zelenog čaja. Razblažiti dijeti je dozvoljeno dva jaja na suvom tiganju bez ulja.

  • ručak

Ručak se također sastoji od par jaja, i Bog lu povrća (kupus, krastavac, paradajz, mrkva ili cvekla) i voćne salate u ovom režimu kao dijetu jaje. drugi meni obrok može se smjenjivali u svom nahođenju. Glavna stvar je da se sastojao od jaja i ne-nutritivne zdrave proizvode.

  • ručak

99Tokom drugog prijema večere prvog dana preferiraju nekoliko tvrdo kuhana jaja i voćnu salatu. Za ručak, drugi dan, možete priuštiti da se nagne piletinu i pari povrće. Treći i četvrti dan ishrane u vrijeme ručka u ishrani sir s malom količinom suhog voća ili ribe za par. Za ručak, peti dan hrane koja se konzumira u pirinač sa pilećim prsima ili file na pari.

S obzirom na činjenicu da je dijeta jaje za mršavljenje se koristi u kombinaciji sa širokim arsenal proizvoda, nemoguće je bolno iscrpljuju. A ako se strogo pridržavaju dijeta za sedam dana, možete riješi do četiri kilograma.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Jaje dijetaJaje dijeta
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Medicinske Mršavljenje dijeta: MenuMedicinske Mršavljenje dijeta: Menu
Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
Koliko brzo djeluje dijeta za grejpa i jaja: recenzije izgubili na težiniKoliko brzo djeluje dijeta za grejpa i jaja: recenzije izgubili na težini
Hollywood dijeta - zašto sam izabrao toHollywood dijeta - zašto sam izabrao to
Apple-kefir dijetaApple-kefir dijeta
Citrus dijetaCitrus dijeta
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)
Brza dijetaBrza dijeta
» » Jaje dijeta za mršavljenje: meni za tjedan
© 2018 bo.ottitres.ru