bo.ottitres.ru

Mediteranske ishrane je pod Rusija: meni za sedmicu, recepti

Ćete naučiti sve o mediteranske prehrane. Kako korisno ovu dijetu i da li postoje neželjeni efekti. Kako u skladu sa svojim uvjetima u Rusiji i što može zamijeniti malo dostupne proizvode. Šta da radim za najefikasniji ishrani. Pročitajte koju hranu može jesti, stvarni ljudi i mišljenje dijetetičar. Dodali smo recepte za nedelju dana.

meni za nedelju dana od mediteranske prehrane
Detox čišćenje Dijeta 7 dana: efikasno čišćenje i primjetan gubitak težine
  • Video: meni za dan | NUTRITION

  • Dijeta Ladder - komentari i rezultati, prema nutricionistima
  • Diet ljestve (korak) - meni za 5 dana, svjedočanstva, koristi i štete
  • Mediteranske ishrane - najčešći je izbalansirana hrana piramide, promovira zdrav dugovječnost. Princip meni nije priložen u preciznom grama i brojanje kalorija.

    Brojne studije su pokazale da je zdrava ishrana korisna:

    • za srce - smanjuje rizik od ponavljanja srčanog udara;
    • nižih holesterola u krvi;
    • ateroskleroze;
    • za dijabetičare;
    • reumatoidnog artritisa;
    • hipertenzije.

    Osim toga, malo masti sprečava ankilozantni spondilitis, i Alzheimerove bolesti, a preporučuje za neplodnost.

    Nutricionisti su utvrdili da su ove dijagnoze su se ljudi u dijeti koja uključuje mnogo životinjskih masti, šećera, brašna, sušeni i Smrznute namirnice.

    Mediteranske ishrane je pod Rusija

    gore

    Mnogi ne razumiju kako mediteranske prehrane može u potpunosti u skladu sa udaljenosti od Španije i Grčke. Elektroenergetski sistem prilagođen za Rusiju, na osnovu dostupnih proizvoda biljnog porijekla mogu dosadan apetit do sljedećeg obroka.

    U Rusiji, neki proizvodi mogu zamijeniti dostupniji:

    Video: Dijeta za lenje, minus 8-12 kg u dva tjedna. režim ishrane i bonuse

    • Maslinovo ulje nerafinirani povrća;
    • Crvena riba za skuše i haringe;
    • Smeđa riža, heljda, zobene pahuljice;
    • Fermentiranih mlijeka, i sir.

    Pored toga, mediteranske prehrane na ruskom znači redovne opterećenja su ključ za dobro raspoloženje i dobroj fizičkoj formi.

    Koju hranu može jesti

    gore

    Mediteranske ishrane je ograničena upotreba pržene i masne hrane, crveno meso, čokolada i slatkiši.

    Glavni proizvodi:

    • Povrće i voće u velikim količinama;
    • Dairy dozvoljeno jogurt, kefir, sir;
    • Potrebna biljaka i začina (luk, češnjak, paprika);
    • Od biljnih masti samo maslinovo ulje;
    • Ribe i morskih plodova (dagnje, škampi);
    • Bijelo meso (često), crveno meso (rijetko);
    • Pasulj i pirinač;
    • Jaja (ne više od 2 po danu);
    • Sjemenke, orašasti plodovi;
    • Crveno vino.

    efikasnost dijeta je poboljšana ako svaki dan da popije 1,5-2 litara vode, a za ručak i večeru, čašu vina je dozvoljena.

    Meni za tjedan (recepti)

    gore

    Video: Dijeta Elena Malysheva i Dukan dijeta (10 kg nedeljno.)

    Sedam dana uzoran meni je kako slijedi:

    1 dan. Doručak: zobene pahuljice, sok. Ručak: riba sa povrćem i biljem. Večera: povrće salata, sir, zeleni čaj.

    Dan 2. Doručak: žitarica s kruhom i čaj. Ručak: paradajz salata s kuhanim jajima, kuvano smeđa riža. Večera: riba na žaru, biljni čaj.

    Dan 3. Doručak: kaša žitarice s komadićima voća, čaja. Ručak: salata od svježeg povrća sa škampima (školjke). Večera: pirjano riža sa povrćem, voćni čaj.

    4 dan. Doručak: kriška nemasnog mesa, salata od povrća, zeleni čaj. Ručak: morski plodovi (pečeni), salata od morskih algi. Večera: pirjano pasulj sa povrćem, biljni čaj.

    5 dan. Doručak: kajgana sa sokom od paradajza. Ručak: meso na pari sa začinskim biljem. Večera: riba na žaru, salata od mrkve, voćni čaj.

    Dan 6. Doručak: musli, čaj. Ručak: supa od povrća, salata s plodovima mora. Večera: pirjano pasulj sa povrćem, čaj

    Dan 7. Doručak: kuhana jaja s kruhom, sok. Ručak: Pirinač na pari sa začinskim biljem, salata. Večera: pečena piletina s povrćem, zeleni čaj.

    Video: sirovom hranom dijeta za mršavljenje MENU. Vegetarijanstvo i mršavljenje. Kako izgubiti na težini na 7 do 10 kg tjedno

    Mnoštvo proizvoda vam omogućuje stvaranje dijeta za ličnu upotrebu.

    recenzije

    gore
    Moj moto je: "Lose Weight u Week"! O mediteranske kuhinje, naučio sam posjetite restoran u Francuskoj za vrijeme izleta putovanja. Bila sam iznenađena prilično jednostavna jela i dijete sa malo kalorija. Nakon srdačna večeru u tijelu osjetio svjetlo i vesela. Po dolasku kući sam bio pojedinac meni i počeo da gubi na težini. A danas je pala za čak 4 kg, struka je postao tanji i tanji noge. Jedina negativna - visoke troškove za plodove mora i dobro maslinovo ulje.Alexa, '24
    Prilično skupo ishrana u ruskom zime, jer uključuje veliki broj povrća i voća. Saznao sam to nakon gledanja ovog filma o metodama mršavljenja. "Delicious" dijeta dizajniran za one koji su se i njihova tijela vole. Možete brzo izgubiti na težini, ako se kombinuju zdrave hrane i vježbe.Vera, 37 godina

    doktora mišljenje

    Savjeti i trikovi

    • dijeta nema kontraindikacije;
    • detaljan opis pripreme jela mogu se naći u ishrani knjigama;
    • salate ne mogu majonez, maslinovo ulje samo;
    • kao snack može jesti orasi, jogurt, bobičasto voće, voće komada.
    Udio u društvenim mrežama:

    Povezani
    Kefir dijeta 7 dana: pro i kontra korištenjaKefir dijeta 7 dana: pro i kontra korištenja
    Grah dijetaGrah dijeta
    Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
    The American dijetaThe American dijeta
    Detox čišćenje Dijeta 7 dana: efikasno čišćenje i primjetan gubitak težineDetox čišćenje Dijeta 7 dana: efikasno čišćenje i primjetan gubitak težine
    Dijeta MaggiDijeta Maggi
    Riža dijeta za čišćenje organizma. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje organizma. Korisni recepti
    Mediteranske ishraneMediteranske ishrane
    Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
    Piletina dijeta za izbornike mršavljenje, receptiPiletina dijeta za izbornike mršavljenje, recepti
    » » Mediteranske ishrane je pod Rusija: meni za sedmicu, recepti
    © 2018 bo.ottitres.ru