bo.ottitres.ru

Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan

Jedan od najefikasnijih mjera u borbi protiv viška kilograma, smatra se da je francuski dijeta za mršavljenje. Uz uravnoteženu zdravu ishranu u ovom načinu rada treba da sadrži trideset minuta dnevno hoda i vježbe. Nutricionisti tokom dijete preporučuje da jedete što više zelenih proizvoda (krastavci, paprika, zelena salata, kivi) jer su izvor vitamina i vlakana.

Francuzi dijeta za mršavljenje: meni

38

Menije i recepte francuskog dijeta za mršavljenje je dozvoljeno dodati malo maslinovog ulja i maslac. Iznos od mesa troši po obroku ne smije biti veća od dvije stotine grama. Ne dovodi tijelo do iscrpljenosti, potrebno je pratiti količinu pojedene hrane - dan osoba treba dobiti najmanje 1.500 kalorija. Dijeta se obično posmatra tokom dvije sedmice. Meni na prvih sedam dana probnog rada može biti formirana na sljedeći način.

dan 1

Za doručak, popijete slab kafu bez šećera. Tokom drugog obroka jeli dva hard kuhana jaja i salata krastavci i paradajz. Za večeru, jesti dio kuhanog mesa i pirjano povrće.

Video: Dijeta 90 dana posebnog hrane. dnevni meni

dan 2  

Jutro počinje uz šalicu čaja i tost. Vrijeme ručka glad utoli komad piletine na par i povrća. Za večeru, jesti nemasnu šunku ili kuhano kobasice i kupus salatu.

dan 339

Čaj ili kafa napitak za doručak sa kriškom raženog kruha. Na ručak trebate jesti dva jaja, nemasnog sira i ragu od povrća. Za večeru, popiti čašu kefira ili vole zelene jabuke.

dan 4

Za doručak, piti biljni čaj sa kriškom mekinje kruha. U vreme ručka, morate jesti paradajz, i pečeni mrkva u maslinovom ulju. Za večeru, jesti nekoliko jaja, komad kuhanog govedine i zelena salata, naranče.

Video: DNEVNIK Nutrition | PP meni za dan

dan 5

Šalica zelenog čaja na doručak i na ručak jede piletina sa salatu od kupusa. Za večeru, pripremite kuhano meso sa šargarepom.

Video: Pravilna ishrana za svaki dan. Kako napraviti jelovnik za svaki dan.

dan 6

Jutro počinje sa slabim kave s medom i pojesti ručak u pečena riba sa paradajz. Tokom večere, preferiraju kuhano goveđe meso.

Video: Diet 6 latica. latice dijeta meni na svaki dan

40dan 7

Za doručak, popiti šalicu kave ili čaja. Kuvano meso i jesti narandžasto za ručak. Za večeru, možete jesti kobasice i povrće, bilje i kivi.

Drugoj sedmici mode se vrši na osnovu prvih sedam dana. U to vrijeme grickanje jesti puno svježeg voća i povrća, kako ne bi došlo do nedostatka vitamina. Uz pravilnu ishranu, uz butine i stomak će se 5-8 centimetara ekstra.
Ne preporučujemo da se primjenjuju pravila francuske dijeta kod bolesti jetre, bubrega i srca. A režim ponavljanja je omogućen tek nakon šest mjeseci.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Medicinske Mršavljenje dijeta: MenuMedicinske Mršavljenje dijeta: Menu
Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
Riža dijeta za čišćenje organizma. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje organizma. Korisni recepti
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?
Piletina dijeta za izbornike mršavljenje, receptiPiletina dijeta za izbornike mršavljenje, recepti
Francuzi dijetaFrancuzi dijeta
Riža dijetaRiža dijeta
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)
» » Francuzi dijeta za mršavljenje: meni za svaki dan
© 2018 bo.ottitres.ru