bo.ottitres.ru

Celer dijeta

Dijeta celer pomaže da se ne samo izgubiti težinu, ali i novi način gledanja na ovaj proizvod da mnogi ne smatraju jesti. Celer pomaže čišćenje bubrega i jetre, podstiče metabolizam, sprečava taloženje soli i izlaza višak vode iz organizma. Najpopularniji opcija - Dijeta na juhu od celera. Recept je vrlo jednostavan, glavni sastojci:

  • 1 hrpa celera (ili 200 g. Njegov korijen)
  • 6 srednji luk,
  • 5-6 paradajza,
  • 1 mala glava kupusa,
  • 5-6 šargarepe,
  • 2 zelene paprike,
  • pola litre soka od paradajza,
  • začini po ukusu.

Sve povrće treba fino sjeckani, zatim dodati u lonac i potpuno sipajte sok od paradajza, razblažujete vodom ako je potrebno. Dovesti do usijanja preko srednje jakoj vatri, 10 minuta poklopac i zatim još 10 minuta na laganoj vatri.

dijeta meni na celer juha

1 dan.

  • Juha, bilo voće (banane su zabranjeni samo), nezaslađenog čaja ili kave.

Dan 2.

  • Juha, bilo zeleno povrće (osim grašak u konzervi), za večeru možete pojesti 1 pečeni krumpir s maslinovim uljem.

Dan 3.

  • Juha, bilo voće, povrće (isključujući krumpir).

4 dan.

Video: celer juha dijeta

  • Juha, bilo voća (uključujući banane), sve povrće, nemasnog mlijeka (1-2 čaše).

5 dan.

Video: celer dijeta

  • Juha, 400-500 gr. nemasna govedina, svježe rajčice.

Dan 6.

Video: Korisni juha dijeta

  • Juha, 350 gr. kuhano piletina, povrće (pogotovo lisnato korisno).

Dan 7.

Video: celer dijeta za mršavljenje

  • Juha, povrća gulaš sa rižom, voćni sok.

ovo juha dijeta za mršavljenje dizajniran za 2 tjedna (prvi tjedan menija pogodan za drugo). Na svom poštovanje treba potpuno isključiti iz ishrane slatke i masne hrane, soli i šećera, alkohol, kruh i gazirana pića. Celer juha, uključena u ishrani može se konzumirati u neograničenim količinama i da će biti od koristi u običnim dana.

Komentari celera ishrane

Kao i svaka povrća dijeta, to je prilično malo kalorija, ali ne i monotona, jer To uključuje meso, kao i različite vrste voća i povrća. Mnogi kažu svoje toniranje i pomlađivanje učinak. Dijeta celer juha može se lako prenose i zbog celer sadrži mnogo natrija, što znači da je u stanju zamijeniti soli. Iznad svega, to je odavno poznato da juhe (posebno povrće) imaju blagotvoran učinak na gastrointestinalni trakt. Dakle, odgovori na ova juha dijeta veoma pozitivno. Tokom prve sedmice, lako možete izgubiti 5 kg. I, što je najvažnije, kila se ne vraćaju, kao celer vodi normalan metabolizam, što doprinosi normalizaciji težine. Osim toga, mnogi su primijetili da ne postoji žudnja za masne i slane nakon ovu dijetu, što je također važno. Na kraju krajeva, to je garancija da će rezultat biti dugo.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Celer na prozorskoj - je lako!Celer na prozorskoj - je lako!
Njemački dijetaNjemački dijeta
Juha dijeta: receptiJuha dijeta: recepti
Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Dijeta juha od celera: glavno jelo receptiDijeta juha od celera: glavno jelo recepti
Riža dijetaRiža dijeta
CelerCeler
Ljeto mršavljenja dijeta. kompletan opisLjeto mršavljenja dijeta. kompletan opis
Bonn juha recept za mršavljenjeBonn juha recept za mršavljenje
» » Celer dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru