bo.ottitres.ru

Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu

Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu

Francuzi dijeta, koji smo nedavno razgovarali traje skoro kao Japanski dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio, sad molim te detaljno opisati sve 13 dana za doručak, ručak i večera.

U principu, to je potrebno ubrzati metabolizam i Japanci dijeta je vrlo efikasan dovoljno u ovom i u trajanju zauzima 2 13 nedelja. Činjenica da se rezultat nije postignut tako brzo, ne kaže da je vrijeme provedeno u toku dijete, otišao za gubljenje!

Činjenica je da je sporiji proces gubitka težine, više fiksne rezultat postignut (do nekoliko godina), zbog normalizaciju metabolizma.

Maksimalno tjedan dana sa ovom dijetom sam izgubila 4 kg, ali samo za 2 tjedna do 8 kg. Ograničenja dijeta uključiti izuzimanje ugljikohidrata u obliku šećera konditorskih proizvoda, alkohol, itd, i soli.

Japanski dijeta meni za 13 dana:

1 dan:

Za doručak: kava bez šećera

Na večeri: dinstane kupus i biljno ulje, dva jaja ohladi, sok od paradajza ne više od stakla.

Za večeru: kuhano ili na pari riba 200 g biljnog ulja.

2den:

Tokom doručka: bez šećera kafu sa mali komad crnog hleba.

Tokom večere: parena riba sa 200 g biljnog ulja, kuhani kupus zelena salata s biljno ulje.

Tokom večere: govedina kuvana neslani oko 100 g jogurt nije više od stakla.

Dan 3:

Za doručak: bez saharakofe sa mali komad crnog hleba.

Na večeri: dinstana tikvice ili patlidžan na biljno ulje koliko je potrebno.

uz večeru: Dva jaja ohladiti, 200 g kuvane govedine, svježe kupus zelena salata s biljno ulje.

Dan 4:

Za doručak: nekuhani šargarepe srednje veličine - 1 komad, sok od limuna.

Tokom večere: 200 g na pari ribe i čašu soka od rajčice.

večera: 200 grama voća.

Dan 5:

Za doručak: mrkva 1 svježe i sok od jednog limuna.

Tokom večere: parena riba 200 g i čašu soka od rajčice.

večera: plodom ne više od 200 g

Dan 6:

Za doručak: kava bez šećera

Na večeri: piletina bez soli 200 g kuhano, svježe mrkve i kupus u kombinaciji s biljnim uljem.

večera: dva jaja strme, jedan sveže šargarepe sa biljnim uljem.

Dan 7:

na doručakA šolja zelenog čaja.

na večeru: Oko 200 g neslan kuvana govedina.

večera: bilo meni večera uz treći dan.

dan 8:

Tokom doručka: kava bez šećera.

Tokom večere: Oko 500 g kuvanog pilećeg neslan, sirovi kupus i mrkva u biljnom ulju.

večera: 2 jaja, jedan sveže šargarepe sa biljnim uljem.

Dan 9:

Za doručak: jedan visoki sirove mrkve sa sokom od jednog limuna.

Na večeri: Oko 200 g kuvanog ili na pari riba bez soli sa sokom od paradajza.

Za večeru: plodom oko 200

Dan 10:

Video: Japanski dijetu. MENI japanski dijeta za 14 dana. Mršavljenje do 8 kg u 2 tjedna!

Tokom doručka: bez saharakofe.

ručak1 tvrdo kuvano jaje, sirova Morkovina 3 srednja sa dodatkom biljnog ulja, 50 grama sira.

Video: Japanski dijeta za mršavljenje za 13dney

večera: 200 grama voća.

Dan 11:

doručak: bez šećera kafa sa kriškom crnog kruha.

ručak: kuhano ili pirjano tikvice ili patlidžan u neograničenim količinama.

večera: 2 tvrdo kuvana jaja, 200 g kuvane govedine bez soli, sirova kupusa sa biljnim uljem.

Dan 12:

na doručakSugar-free kafu sa mali komad crnog hleba.

Tokom večere: kuvana ili dinstana riba bez soli, sirova kupusa sa biljnim uljem.

Tokom večere: kuvano neslani govedina oko 100 grama, solju jogurta.

dan 13:

Za doručak: kava bez šećera.

Tokom večere: 2 tvrdo kuhana jaja, kuhani kupus s biljnim uljem i sok od paradajza.

Za večeru: kuhano ili pirjano riba bez soli 200 g Plain voda u neograničenim količinama potrebno.

Ovdje je meni. To me stvarno pomogao! O kvalitetu japanske dijeta je čak i bolje nego kupus juha dijeta. Japanci dijeta je moguće postići relativno brze rezultate, i držite ga za dugo vremena. Međutim, to nije u potpunosti uravnotežen, to je važno za vrijeme dijeta vitamine piće ili ograničiti dijetu dan. Također, takva ishrana nije poželjno za one koji imaju neku vrstu hroničnih bolesti. Ili dijeta pridržavaju doktora. U principu, pokušajte japanske ishrane, možda ćete dobiti. Ako nije teško postići svoj cilj utiske u komentarima ispod.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Grah dijetaGrah dijeta
Japanci dijeta za mršavljenje. Recenzije. jelovnikJapanci dijeta za mršavljenje. Recenzije. jelovnik
Riža dijeta za čišćenje organizma. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje organizma. Korisni recepti
Apple-kefir dijetaApple-kefir dijeta
Citrus dijetaCitrus dijeta
Riža dijetaRiža dijeta
Vino Diet - 7 kg tjednoVino Diet - 7 kg tjedno
Dijeta narodima svijeta za savršenu figuruDijeta narodima svijeta za savršenu figuru
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)
Čokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravilaČokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravila
» » Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
© 2018 bo.ottitres.ru