bo.ottitres.ru

Kupus juha dijeta

Video: Mit o mršavljenja №10: kupus dijeta pomaže izgubiti na težini

kupus juha dijeta dobro da ovo povrće može jesti u neograničenim količinama na najmanji osjećaj gladi. Osim vitamina i minerala, sadrži vrijedne šećera i kiselina, omogućavajući da se prilagodi metabolizam masti. Popis prednosti kupusa je impresivna: poboljšanje sistema za varenje, izlučivanje kolesterola, čišćenje toksina, ubrzavaju metabolizam. Ovo povrće dijeta ima različite mišljenja, i pozitivne i negativne. Većina ljudi je rekao da je kao rezultat ishrane težine zaista smanjena, ali često se ponovo vrati. Osim toga, ne svi vole kupus, tako da je teško izgubiti težinu na, kao rezultat loše raspoloženje i stalno pospan. Da vidim da li je ovo prava stvar za vas povrća dijeta, možete početi organizirati dan kupus posta tokom koje je dozvoljeno jesti samo svježe kupus (bez soli i ulja) i pijte nezaslađen zeleni čaj. Meni, možete varirati u kupus sa dodatkom jabuke i naranče. Dijeta na kupus obično uključuje dva oličenje: prvi base - supa od povrća, drugi - kiseli kupus.

Povrća dijeta za supu od kupusa

To traje 7 dana i nije vrlo strog. Važno je ne zaboraviti da pijem 2 litre čiste vode je također dozvoljeno zelenog čaja bez šećera. Osim toga, potrebno je da se potpuno odustati od soli, ili poseban krilo ishrane će biti.

U ovom slučaju, u glavno jelo kupus režim ishrane je juha koja se ponekad naziva Bonn. Da biste ga kuhati trebat će vam:

  • 500 gr. kupus,
  • 170 gr. mrkva, 170 gr. celer,
  • 150 c. luk,
  • 300 gr. karfiol
  • 300 gr. paradajz,
  • 1,5 litara vode,
  • 100 gr. maslinovo ulje, i začinskog bilja (kašiku korijander, kumin i curry).

Način pripreme je vrlo jednostavan

  1. Luk iseći na tanke prstenove i pržiti u maslinovom ulju.
  2. Sipajte u posudu vodu i vratiti luk, sjeckani kupus, paradajz, celer i mrkvu.
  3. Dodajte začine i kuhati na laganoj vatri dok povrće tendera.
  4. Na kraju kuhanja, dodajte svježe bilje.

Video: Kupus Soup Diet. Na minus 10 kg u 10 dana | #edblack # kapustnayadieta

Uzorak meni za ovaj tjedan:

  1. supa + bilo voća (osim banana);
  2. + Supa bilo zeleno povrće (brokula, tikvica, krastavaca i slično);
  3. supa + voće + bilo povrće (osim krumpira);
  4. + Supa kup-masti mlijeko srednje + 2 banane;
  5. + Supa kuvana pileća prsa ili ribu + 5-6 paradajza;
  6. juha + 150 ° C. Kuhana govedina sa zelenom salatom;
  7. juha + pirinač sa povrćem.

U skladu sa svim preporukama moguće smanjenje težine do 5 kg.

Povrća dijeta na kiseli kupus

Kao što samo ime govori, osnova ishrane kiselog kupusa - koristan proizvod, koji aktivira metabolizam, povećava imunitet i promovira podmlađivanje. Ova dijeta je dizajniran za 3 dana. Za to će trebati 1,5 kg kiselog kupusa sok stisnuo od kojih meša sa raži keksa. Rezultirajući smjesa treba biti podijeljen na nekoliko dijelova i jesti tijekom dana. Ponovite izbornika 3 dana za redom.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta nakon operacije crijeva: potrebne ograničenja za brz oporavakDijeta nakon operacije crijeva: potrebne ograničenja za brz oporavak
Kupus sok: korisne osobine i kontraindikacije. Kupus sok protiv opekotinaKupus sok: korisne osobine i kontraindikacije. Kupus sok protiv opekotina
Njemački dijetaNjemački dijeta
Kineski kupus. Koje su prednosti?Kineski kupus. Koje su prednosti?
Grah dijetaGrah dijeta
Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
Kefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustvaKefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustva
Hollywood dijeta - zašto sam izabrao toHollywood dijeta - zašto sam izabrao to
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Celer dijetaCeler dijeta
» » Kupus juha dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru