bo.ottitres.ru

Diet Alexey Kovalkova

Video: Lose Weight s uma! Metodologija dr Kovalkova

Dijeta Kovalkova - autora tehnika, koja se može koristiti i kao stalni sistema. U ovom je slična drugim tehnikama ruskog nutricionisti, kao što su ishrana Mila Gritsenko.

Video: Dijeta Izbornik Alexei Kovalkova

Alex Kovalkov: tajna uspjeha je jednostavna

Što je više profesionalni pristup, lakše i više pristupačne ishrana dobija. Alex Kovalkov - nutricionista profesionalno, tako da je razvio tehniku ​​koja uključuje gubitak težine je vrlo jednostavan način. Osnova ishrane - u oslobađanje od jednostavnih ugljikohidrata koji se nalaze u šećer u slatkom peciva i mnogi slatkih pića. Ove ugljikohidrata kao dio tehniku ​​koja se zove "loše", jer dovode do debljanja, tu su bijeli kruh, kukuruz, beli pirinač, krompir. Ovi proizvodi su poželjne u potpunosti eliminirati iz ishrane. Moguća i mekša opcija: na primjer, zamjena hljeba kruha i zamjena beli pirinač do smeđe. Naravno, to lišava tijelo ugljenih hidrata na sve - to je nemoguće. stoga Alexei Kovalkova dijeta Nudi jednostavno promijeniti izvor ugljenih hidrata. "Dobri" ugljikohidrati tijelo može dobiti od pasulj, sočivo i pasulj, koji također služe kao odličan izvor vlakana.

Video Nutritionist Kovalkov o ishrani u prvoj fazi

Jednostavnih pravila Kovalkova dijeta

Pridržavanje jednostavnih pravila i preporuke čini ovu tehniku ​​najefikasniji. Jesti odvojeno, to jest, jedu meso sam, i jela od povrća - odvojeno. Kuhanje je najbolje za par, a ne jesti masne hrane i da se smanji broj dolaznih masti. Ovo ne samo da uklanja višak kilograma, ali i smanjuje opterećenje na pankreas. moguće hrane multivarka kuhati - ne koristi ulje u procesu kuhanja. Jedite polako i žvakati hranu temeljito. Između doručak, ručak i večeru jesti voće. Oni su vrlo korisni za zdravlje i zadovoljiti glad, ali ne sadrže puno kalorija. Apstinirati od alkohola - između ostalog štetnih efekata, oni ne utječu na pankreas. Ovo se posebno odnosi na pivo. Ali čistu vodu piti što je moguće više - do dva do tri litre dnevno. Topla voda ili kruha pomoći će vam isplatiti gladi bez njih pati. Neka vaše vježbe tijelo: radim vježbe, koja se bavi na pokretnoj traci, Kneads. U kombinaciji sa zdravom ishranom i aplikaciju za dugo vremena (najmanje dvije do tri sedmice) će dati opipljive rezultate u smanjenju viška kilograma i poboljšanje zdravstvenog stanja organizma. Ništa komplicirano vam ne treba Dijeta Alexey Kovalkova, recenzije isto i za vrlo svojim pozitivnim.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Protein Dukan Dijeta: Lose Weight na ukusne hraneProtein Dukan Dijeta: Lose Weight na ukusne hrane
Prednosti i nedostatke od najpopularnijih dijetaPrednosti i nedostatke od najpopularnijih dijeta
Atkins dijeta - zašto sam izabrao toAtkins dijeta - zašto sam izabrao to
Montignac dijeta - zašto sam izabrao toMontignac dijeta - zašto sam izabrao to
Diet Catherine MirimanovaDiet Catherine Mirimanova
Kako računati ugljikohidrata za heh sistemaKako računati ugljikohidrata za heh sistema
Diet lijepo GritsenkoDiet lijepo Gritsenko
Proteinska dijeta "sušenje" za mršavljenjeProteinska dijeta "sušenje" za mršavljenje
Antkinsa dijeta meni za 14 danaAntkinsa dijeta meni za 14 dana
Dijeta MalakhovDijeta Malakhov
» » Diet Alexey Kovalkova
© 2018 bo.ottitres.ru