bo.ottitres.ru

GI

Video: Program za normalizaciju gastrointestinalnog trakta

GIT. pokrivač za kupanje

Navlažite spavanje list u vodi na sobnoj temperaturi stisnuti i okrenuti ga od pazuha do koljena (ali ne iznad ili ispod). Onda idi u krevet, pokriti s toplom deku i leže pola sata - tiho, bez reči. Zatim obrišite tijelo, stavi na suho donje rublje i idi u krevet. I ja 2 puta tjedno - da ima pozitivne efekte na probavni organi, jetra i štiti od prehlade.

runa ples

Da se poboljša stanje u bolesti probavnog trakta, posebno čir na želucu, dva puta dnevno vježba moći pratiti praksu skandinavskih iscjelitelja (aka Rune ples).

Stand up ravno, okrenuta prema sjeveru, noge zajedno. Ispružite ruke naprijed i prema gore, tik iznad spreman, proširiti dlan na zemlju. Spojite prstima lijeve ruke, a zatim saviti palac pod pravim uglom u odnosu na ravni dlan. U roku od 15-20 minuta, polako pjevati, počevši sa najvećim i zaključno sa nižim tonovima, poput zvukova i slogove: ". CCCCC, ka-ke-ki-ko-ku, Kien-kun-Kaun Koni-kun"

Tokom pevanje fokus na ideji da čir nestati i stomak ne oporavi. Ponovite vježbu licem okrenut prema istoku.

Video: Anatomija: GIT

massotherapy

abdomena masaža je vrlo efikasan kod bolesti probavnog trakta.

Lijeva ruka počiva na desnoj poyasnitse- pritisnite rebrom- pod desnog palca okrenuta nagore 200 kružnim pokretima masaže u smjeru kazaljke na satu u trbušnoj oblasti. Kad je bol u abdomenu prije masaža čvrsto pričvrstite za 1 minutu na bolno područje iplikator Kuznetsova.

Video: Samo-masaža abdomena je najbolji lijek za gastrointestinalni problemi

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako na ljuljački vrati kući?Kako na ljuljački vrati kući?
Vežbe disanja za mršavljenjeVežbe disanja za mršavljenje
Gume i zavoji medicineGume i zavoji medicine
Vježbe za brzo mršavljenje bočno kod kućeVježbe za brzo mršavljenje bočno kod kuće
Tajne mladi tibetanski lame.Tajne mladi tibetanski lame.
Gimnastika nišaGimnastika niša
Da li mi je potreban tibetanski hormonski gimnastikeDa li mi je potreban tibetanski hormonski gimnastike
Spine vježbaSpine vježba
Pravila Tibetanske gimnastike dugovječnostiPravila Tibetanske gimnastike dugovječnosti
Vežbe disanja kod astmeVežbe disanja kod astme
© 2018 bo.ottitres.ru