bo.ottitres.ru

Riža dijeta

Video: Kako izgubiti težinu u 3 dana: riža dijeta

Rice, posebno smeđe, njegov značaj je u rangu sa hlebom. Više od polovine svjetske populacije uključuje ove biljke u svakodnevnoj ishrani. Nije ni čudo, jer pored svoje niske cijene, riža ima nevjerojatan svojstva. To je vitaminsko-mineralni kompleks koji upija toksine, prikazuje tijelo viška vode i soli, pomaže liječenje želuca i crijeva i poboljšava kože, kose i noktiju. Sve to vam omogućava da uključiti pirinač u ishrani mnogih. Sudeći po mišljenja, rezultati riža dijeta odgovara mnogima, jer je u samo 2 tjedna, možete riješi dodatnih 10 kilograma. Međutim, ne može se uzeti u obzir činjenicu da su svi mono-dijeta nije najbolji način utiče na zdravstveno stanje, pogotovo ako ih koristite nekontrolisano.

Dijeta "Rice i jogurt"

Kefir i riža dijeta - odličan način za izgubiti težinu za one koji kefir dijeta Čini se da je prestrogo. Obično se računa za 3 dana, a svaki dan meni se neće ponoviti. 1 dan. Doručak: 1 šolja nemasnog jogurta + 1 velika jabuka

Video: # 4 My riža dijeta

  • Ručak: 100 g. 1% skuta + 1 šolja jogurta.
  • Večera: 1 jabuka + čaj bez šećera.
  • Prije odlaska u krevet možete popiti čašu kefira.

Dan 2.

Video: Rice Dijeta

  • Doručak: 1 šolja jogurta + 1 velika jabuka.
  • Ručak: 100 g. riža + pola šolje jogurta.
  • Večera: 100 gr. riža + 1 šolja jogurta + 1 srednji jabuka.

Dan 3.

  • Doručak: 100 gr. riža + pola šolje jogurta.
  • Ručak: 1 šolja jogurta + 1 velika jabuka.
  • Večera: 100 gr. riža.

Rezultati riža dijeta To zavisi od početne težine: što je veća dodatnih kilograma, više će nestati. Medijana - 3 kg za 3 dana.

Riža dijeta za 9 dana

Za ljubitelje benignih varijanti postoji više uravnoteženu ishranu, koji traje 9 dana. Ova riža dijeta za mršavljenje je čisto pozitivne povratne informacije, jer je meni je vrlo raznolik, a gubitak težine do 5 kg. Glavni izbornik - isti broj, ali na različite načine. 1 dan.

  • Doručak: kuvana riža vode, kuhana bez ulja.
  • Ručak: juha s rižom i gljivama + salata.
  • Večera: rižoto sa kukuruzom.

Dan 2.

  • Doručak: voćna salata sa sokom od limuna.
  • Večera: 200 gr. riža sa salatom od povrća + supe od povrća.
  • Večera: riža s povrćem.

Dan 3.

  • Doručak: Tepsija sa rižom i šljive.
  • Ručak: juha s rižom i paradajz.
  • Večera: pirjano povrće s rižom.

4 dan.

  • Doručak: riža kaša sa kruške kriške.
  • Ručak: dinstana gljive s rižom + supe od povrća.
  • Večera: 200 gr. riža + salata.

5 dan.

  • Doručak: 2 pečene jabuke punjene orasima i riža.
  • Ručak: riža supa sa povrćem.
  • Večera: Salata od riže s paprikom i jabuke, okusom sa karijem i prirodnim jogurt.

Dan 6.

  • Doručak: kuvana riža s grožđicama.
  • Ručak: Punjene gljive i paprike s rižom.
  • Večera: salata, začinjena biljnim uljem + supe od povrća.

Dan 7.

  • Doručak: voće.
  • Ručak: vegetarijanski punjene sa gljivama i rižom.
  • Večera: gulaš sa rižom i paradajz.

Dan 8.

  • Doručak: kuvana riža sa suhe marelice i šljive.
  • Ručak: juha od povrća + salata sa rižom i špinatom.
  • Večera peciva s avokadom i krastavac.

9. dan.

  • Doručak: riža kaša s medom.
  • Ručak: sveže povrće salata + juha s rižom i lukom.
  • Večera: povrće ragu.

Riža dijeta predlaže još jedan jednostavan recept: 5 dana treba da jede samo kuhano riže i ribe, bez miješanja ova 2 proizvoda.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Prugasti kefir dijeta - odustati od tih dodatnih kilograma poput slavnePrugasti kefir dijeta - odustati od tih dodatnih kilograma poput slavne
Kefir dijeta za 3 dana - jednostavan način da pronađem skladKefir dijeta za 3 dana - jednostavan način da pronađem sklad
Riža dijeta za mršavljenje. Recenzije izgubili na težiniRiža dijeta za mršavljenje. Recenzije izgubili na težini
Kefir dijeta.Kefir dijeta.
Kefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustvaKefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustva
Riža dijeta za čišćenje organizma. Korisni receptiRiža dijeta za čišćenje organizma. Korisni recepti
Apple-kefir dijetaApple-kefir dijeta
Kefir dijetaKefir dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
Čokolada i kava dijetaČokolada i kava dijeta
» » Riža dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru