bo.ottitres.ru

Apple-kefir dijeta

Kefir se često koristi kao mono-dijete, jer je to najvrednije mliječni proizvod, bogat vitaminima i korisne enzime. Između ostalog, kefir dijeta korisne u anemije i neurološki poremećaji. Jabuke također su popularne među nutricionistima. Međutim Dijeta na jabuke nije dobar za zdravlje, jer nije uravnotežena u sastavu. Stoga je idealna opcija - da spoji oba proizvoda.

Dijeta "kefir i jabuke"

Prilikom odabira dijeta, neophodno je da se konsultuje sa svojim lekarom, to će vas spasiti od nepotrebnih zdravstvenih problema. Na primjer, Dijeta za jogurt i jabuke, bez obzira na dobre kritike, nije pogodan za osobe koje pate od visokog kiselost želuca netolerancije i proteina mlijeka. Najpopularnijih dijeta, dizajniran za 9 dana. Meni je vrlo jednostavan i ne zahtijeva vremena da se pripremi:

  • prva 3 dana možete piti samo pola litre nemasnog jogurta;
  • Sljedeće 3 dana dijeta sastoji se od jedne i pol kilograma jabuka, pijem ovih dana se ne preporučuje, jer u ovim voće sadrži dovoljnu količinu vode;
  • zadnja 3 dana će morati da sjedi na jednom kefir.

Kao što možete vidjeti, ova dijeta je dovoljno teško, tako da pazi na svoje osjećaje. Jednom kada se osjećate umor, prestani. Korisnije jednodnevni ekspres dijeta za jogurt i jabuke, što je dobro koristiti kao posni dan nakon srdačna gozbu. Na meniju su 6 obroka:

  • Doručak - 1 šolja nemasnog jogurta;
  • ručak - srednja jabuka ili čašu jogurta;
  • Ručak - 200 grama. lean riba, na pari;
  • popodnevni čaj - 2 srednja jabuka ili čašu jogurta;
  • večera - mala kriška sira durum + 2 zelene jabuke;
  • prije odlaska u krevet da pijem još jednu čašu kefira.

Za raznovrsnost, bolje korištenje različitih sorti jabuke i kuvati ih zelena salata, gumiran na rende i da popuni nemasni jogurt bez aditiva.

Pektin dijeta na kefir i jabuke

U ovu dijetu meniju su jabuke, cvekle i šargarepe - proizvodi koji sadrže pektin. Ovo biljnih materija, poboljšava metaboličke procese i tijelo čišćenja. ovo custom jabuka dijeta To traje 7 dana, a uključuje potpunog odbacivanja so, šećer, alkohol, kava i cigarete. 1 dan - jabuku.

  • Doručak: salata od 2 ribani jabuke sa sokom od limuna i oraha.
  • Ručak: salata od neobične jabuke sa zelenim lukom i peršunom, posute naribanim kuhano jaje.
  • Večera: 3-slatke jabuke.

Dan 2 - jabuka i riže.

  • Doručak: 150 g. riža + 2 jabuke.
  • Večera: 200 gr. pirinač sa pire od jabuka.
  • Večera: 100 gr. riža.

Dan 3 - jabuka-kefir.

  • Doručak: 1 šolja nemasnog jogurta + 2 jabuke.
  • Ručak: 2 jabuke treba iseći na trake i umočen u toplu vodu nakon 15 minuta, oni su pomiješana s čašom kefira (kašiku možete dodati šaku meda i oraha).
  • Večera: 1 šolja jogurta.

Dan 4 - jabuke i šargarepe.

  • Doručak i ručak: salata od naribanog 2 šargarepe i jabuke, iskusni sa 1 žlica soka od limuna i 2 žličice meda.
  • Večera: 2 pečene jabuke.

5 Dan - cikle i mrkve.

  • Doručak: salata od kuvanog repe 1 i 1 kuvanu šargarepu.
  • Ručak: 150 c. zobene pahuljice kuhano jaje + 1 + 1 kuhano repa.
  • Večera: ribani šargarepa u bilo kojoj količini.

Dan 6 - Ponovite dan jabuka. Dan 7 - Ponovite jabuka i riže dnevno.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Apple dijeta - Ja sam izbacili 15 kg za nedelju dana! moju tehnikuApple dijeta - Ja sam izbacili 15 kg za nedelju dana! moju tehniku
Kefir dijeta 7 dana: pro i kontra korištenjaKefir dijeta 7 dana: pro i kontra korištenja
Prugasti kefir dijeta - odustati od tih dodatnih kilograma poput slavnePrugasti kefir dijeta - odustati od tih dodatnih kilograma poput slavne
Kefir dijeta za 3 dana - jednostavan način da pronađem skladKefir dijeta za 3 dana - jednostavan način da pronađem sklad
Kefir dijeta.Kefir dijeta.
Kefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustvaKefir jabuka dijeta - Ja podijeliti svoja iskustva
Diet Larisa DolinaDiet Larisa Dolina
Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?
Kefir dijetaKefir dijeta
Riža dijetaRiža dijeta
» » Apple-kefir dijeta
© 2018 bo.ottitres.ru