bo.ottitres.ru

Medicinske Mršavljenje dijeta: Menu

Lekari preporučuju dijetu u skladu sa pacijentom u najbržem mogućem roku mora biti jednostavan za riješi viška kilograma, na primjer, u preoperativnoj periodu. S obzirom na činjenicu da je medicinski dijeta za mršavljenje je vrlo strog i čvrsto, ljudi koji idu sami izgubiti nekoliko kilograma, preporučuje se da se obratite lekaru. Za dvije sedmice, možete izgubiti deset kilograma.

© Copyright 2010 CorbisCorporationMedicinske Mršavljenje dijeta: Menu

  • prvi dan

Na prvi dan negazirane vode popiti jednu čašu za šest prijeme.

  • Drugi dan

Iznos od mlijeka konzumira drugog dana osam mililitara, jedi jabuku za večeru.

  • Treći dan

Trećeg dana ponoviti vodni režim prvog dana.

  • Četvrti dan17

Video: Medical Weight Loss dijete

četvrtog dana, meni se sastoji od salate od povrća sa kupus, mrkva i zelje. Piti nakon večere, puno vode ili zelenog čaja.

  • Peti dan

Petog dana drugog dana ponoviti iskustvo.

  • šesti dan

Dijeta se sastoji od šesti dan kuhana jaja i čaj. U vreme ručka, jesti juha od povrća i komad kuvanog mesa, sto grama konzervirane grašak i četiri jabuke.

  • sedmi dan

13

Tokom narednih dana morate trošiti litar jogurta i stotinu grama kravljeg sira, jabuka za večeru - čašu mlijeka.

  • 8-10 dana

Osmi dan ponavlja prvi dan medicinskih ishrane, deveti - drugi i deseti dan ponovo se zasniva na principu vode prvog dana.

  • Jedanaestog dana

Jedanaestog dana u grubo meniju i receptima medicinska dijeta se sastoji od salate od povrća i zelenog čaja.

  • Dvanaestog dana

Dvanaesti dan se sastoji od litre mlijeka, što je pije tri doze.

Video: Model Diet. Na minus 4 kg u 3 dana * Efektivna Dijeta Dijeta Izbornik * modeli

  • trinaestog dana14

Kuhano jaje i komad sira uključeni u ishrani Trinaestog dana.

  • četrnaesti dan

Tokom završne četrnaesti dan piti samo negazirane vode.

Vraćajući se na uobičajene ishrane, treba jesti male porcije, postupno povećanje količine hrane. Ponovite dijeta ne više od jednom ili dva puta u dvanaest mjeseci.

Svjetlo Medical Diet

Tu je manje stroga medicinska dijeta u dužini od pet dana. Dijeta i pravilima medicinske ishrane treba da sadrži šest obroka.

15Na listi dozvoljenih proizvoda, pored osnovnih, ali uključuje i nemasni sir, kuhano povrće, šećer, juha, želea i kompota. Otpada slijedi iz masti, brašno hrane i jela kiseli i ukiseljene proizvode. Između obroka, poželjno je ne ujeda.

  • doručak

Na dijeti možete jesti doručak uslovno salata od povrća i kriška raženog kruha, šolju zelenog čaja.

  • ručak

Tokom drugog doručak jede naranče ili grejpfruta.

  • ručak

U vrijeme ručka jesti sto grama piletine, jedan krastavac i tost mekinje kruha, piti ukuvano šipak putem.

  • Popodnevna užina18

Popodnevna užina treba da se sastoji od nemasnog kravljeg sira ili jogurta, šolju jogurta.

  • večera

Za večeru, hrana konzumira komad pečene ribe ili pare s kruhom i zelenog čaja. Bedtime dozvoljeno popiti čašu voćnog soka ili jede malu šaku sušenog voća.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Sok dijeta za mršavljenje. dijeta ZnačajkeSok dijeta za mršavljenje. dijeta Značajke
Dijeta kupus: komentari i menije za sedmicuDijeta kupus: komentari i menije za sedmicu
Diet Larisa DolinaDiet Larisa Dolina
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?
Citrus dijetaCitrus dijeta
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
Piletina dijeta za izbornike mršavljenje, receptiPiletina dijeta za izbornike mršavljenje, recepti
Riža dijetaRiža dijeta
» » Medicinske Mršavljenje dijeta: Menu
© 2018 bo.ottitres.ru