bo.ottitres.ru

Kineski dijeta za mršavljenje

Video: Dijeta za 14 dana, a dokazano efikasan, minus 5-8 kg

Kinezi dijeta je stekao popularnost među ženama s obzirom na činjenicu da je racionalan dijeta je sigurna i ne iscrpljujući za tijelo. Tokom dijeta glavna stvar je da ne mijenja redoslijed dana i jesti hranu u malim porcijama tri puta dnevno. Ako znate kako izgubiti kilograme uz pomoć kineske ishrane, možete dobiti osloboditi od 5-7 kilograma nedeljno.

Video: Kineski dijeta za 13 dana

Kineski dijeta za mršavljenje. Meniji i recepti

84

  • prvi dan

Na prvi dan dijeta dijeta za doručak popijete slabe kave. Za ručak jede dva kuhana jaja i salata sa kupusom, obučen s maslinovim uljem. Dozvoljeno da jedu jedan paradajz ili piti jednu čašu soka od rajčice. Večera se sastoji od komad ribe i nekoliko povrća salata.

  • Drugi dan

Drugog dana, koristite krišku raženog kruha ili tost mekinjama kruh i aparat za kavu. Tokom večere, jesti salatu od paprike, rajčice i krastavaca, pečena riba. Od pravila kineske ishrane potpada pod zabranu začina i soli, riba se može puniti sa malom količinom soka od limuna. Dozvoljeno da jedu za večeru govedinu slice (200 grama) i čaša nemasnog jogurta.

  • Treći dan

Na doručku treći dan da pijem kafu bujnosti. Za ručak, jesti jedno jaje i salatu od mrkve, obučen sa kašiku maslinovog ulja. Tokom večere radije tri jabuke svake sorte.

  • Četvrti dan85

Četvrti modalni dan počinje sa slabim kavu ili zeleni čaj. Na ručak jedan snop slomljena spanać i peršuna su pržene u malo maslinovog ulja i na osnovu toga zazharki kuhati juha, za desert - nekoliko jabuka. Za večeru, jedu dva jaja i činiju govedina, kupus salata.

  • Peti dan

Video: Kineski težina dijeta gubitak ili ono što donosi Lose Belly! Da ubije !!!

Ujutro petog dana počinje sa pločicama gumiran mrkva, iskusni sa sokom od limuna. Meni i receptima kineske ishrane za ručak uključuje komad ribe za par, a sat vremena kasnije piti čašu soka od rajčice. Tokom večere, jedu preostali dio ribe i salata od kupusa.

  • šesti dan

Šestog dana doručak popijte šalicu kave bez šećera. U vrijeme ručka jelo kuhano pileća prsa i salata od povrća, obučen s maslinovim uljem.

  • sedmi dan

Dietny sedmi dan počinje uz šalicu čaja od kamilice. Na ručak konzumiraju govedinu u hrani i plodom. Tokom večere, jesti salatu i popiti čašu kefira.

četrnaest dana, možete produžiti modu, meni za preostalih sedam dana gore na osnovu prve sedmice. Držeći se režim, možete dobiti osloboditi od dodatnih kilograma iz trbuha, stražnjice i bedara.

86Tri sedmice kineski dijeta

Postoji još jedan kineski dijeta na snazi ​​za mršavljenje uz očekivanje od tri sedmice. Prvih sedam dana jesti za doručak, ručak i večera, jedno jaje i naranče. Drugoj sedmici ishrani treba da se sastoji od žitarica (osim griz i ječam) pripremljeni u vodi bez slatkog punila i aditiva. U prošle sedmice u hrane koja se konzumira samo sirovo i kuhano povrće, voćne sokove i salate, paprikaš.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Japanci dijetaJapanci dijeta
Diet danjuDiet danju
Grah dijetaGrah dijeta
Blag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalacaBlag dijeta za mršavljenje. Recepti od profesionalaca
Medicinske Mršavljenje dijeta: MenuMedicinske Mršavljenje dijeta: Menu
Pasta dijeta za mršavljenjePasta dijeta za mršavljenje
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Riža dijetaRiža dijeta
Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)Francuzi dijeta za 14 dana (za doručak, ručak i večera)
Čokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravilaČokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravila
» » Kineski dijeta za mršavljenje
© 2018 bo.ottitres.ru