bo.ottitres.ru

Laganu večeru za mršavljenje: recepti

Video: Nutrition dijeta salata recept Beauty | Easy večeru

Za sve ljude koji su na dijeti, a posebno je važno uvijek se postavlja pitanje - "Što je tu da jesti za izgubiti težinu?". Ali ispostavilo se da je važno ne samo (i ne toliko) "ono" da jede, važno je i da odgovori na pitanje - "Kada?". Od djetinjstva svi znamo da je jutarnji obrok, da je B, poželjno je da ima, ali večera je najbolje da se odrekne svog neprijatelja. Ali, to je malo pogrešno.

Važne večeru?

4Za pravilnu ishranu su važne sve obroke. Doručak energiju cijeli dan, što znači da proizvode treba u skladu s tim izabrana. Ali ostavi sebe bez večere neće učiniti. Ovaj večernji obrok je također vrlo važan u borbi za vitkog stasa i atraktivan oblik. Osim toga, to je prisustvo izbornika večere na kraju ispostavi da je odlučujući faktor za mršavljenje. Činjenica je da ako otpada iz večernji obrok, osoba mršavljenje morati gladovati za oko 15-16 sati dnevno. U ovom slučaju, probavu poremećen metabolizam usporava znatno. Ali brzo metabolizam - glavni pomoćnik u gubljenje težine! Osim toga, ako se uzme hranu dva puta dnevno, to će neizbježno dobiti više porcija. Ali svi znaju da drže dijetu treba jesti frakcijski, koja je često i u malim porcijama. Dakle, odlučili smo da večera nije samo poželjno, ali apsolutno obavezno za one koji drže određenu dijetu.

Kada trebate imati večeru?

5

Kada bi trebalo da se dogodi? Rašireno je mišljenje da je nakon šest ne može biti, ali to je laž. U stvari, sve zavisi od toga koliko ljudi gubi na težini će se sastati da idu u krevet. Dining najbolje za 3-2,5 sata prije spavanja, tako da hrana imao vremena da napusti želudac sigurno. U ovom slučaju, čak i ako će biti osjećaj gladi, potrebno je samo za sati sna, a to će značajno smanjiti šanse noći pražnjenja frižidera. I, naravno, za mršavljenje večera treba da bude svjetlo. Šta to znači? A to znači - niskokalorični, nemasni, kuhana pravilno i bez slatkog čaja.

Šta jela za večeru će vam pomoći da izgubite težinu?

6Prvi korak je da zapamtite da je škrob za večeru strogo kontraindicirana. Činjenica da on nije donio tijelo apsolutno ništa dobro, samo ekstra kilograma i srodnih loše raspoloženje. Večera treba da se sastoji uglavnom od povrća - sve, osim krompira i repe. Povrće sadrže dosta grubo vlakana, što izaziva osjećaj sitosti i pomaže poboljšati probavu. Ponekad nekoliko puta tjedno, možete priuštiti da dodate povrće malo nemasnog more ili rijeku ribe ili dijetetskih pilećeg mesa. Za večeru, možete dodati sadržaj minimum masnoće mliječnih proizvoda, malo masti ili ne - jogurt, sir ili svježi sir. Ali voće kao večernji obrok su manje prednost sadrže fruktozu, koji je ugljenih hidrata.

Laganu večeru za mršavljenje: recepti

1. Pareno omlet sa celerom7

Video: Kako kuhati večeru za mršavljenje

(Samo ili bjelanjke) dva kokošja jaja i Beat sa malo soli, dodati malo mlijeka i bilo zelenila. Pari. 5 minuta prije nego spreman da dodate u jelo sa sjeckani celer i krišku sira.

2. škampi u soku od limuna i garnirano s povrćem8

Škampe kuvajte pet minuta, dodajte sok od pola limuna. Paralelno s tim, par kuhati prilogom od brokoli, karfiol i prokelj u jednakim proporcijama. Začini večera je bolje da ne dodati.

3. Quick supa sa paradajzom9

Video: Easy večera recepti za mršavljenje

Kuhati mrkve (može se uzeti u sezoni i svježe), miješati sa travama, soli i nekoliko velikih paradajza. Ako je potrebno, malo razrijediti s kipućom vodom.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kakav doručak za mršavljenje može se smatrati savršen?Kakav doručak za mršavljenje može se smatrati savršen?
Mršavljenje recepti za lenje. Izgubiti težinu brzo!Mršavljenje recepti za lenje. Izgubiti težinu brzo!
Kako izgubiti težinu s lubenice?Kako izgubiti težinu s lubenice?
Pasta dijeta za mršavljenjePasta dijeta za mršavljenje
Hollywood dijeta - zašto sam izabrao toHollywood dijeta - zašto sam izabrao to
Japanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinuJapanci dijeta za 13 dana. Meni, koji sam izgubio težinu
Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?Mršavljenje recepata: jogurt i cimet. Kako izgubiti kilograme uz pomoć jogurta i cimeta?
Riža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 danaRiža dijeta za mršavljenje - moje iskustvo i meni za 7 dana
Kako odabrati odgovarajući dijetu.Kako odabrati odgovarajući dijetu.
Čokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravilaČokolada dijeta za mršavljenje: meni, pravila
» » Laganu večeru za mršavljenje: recepti
© 2018 bo.ottitres.ru